hediye, erkek arkadaşa. tıkandım.. ilgilisine tik garantili

tam da başlıkta bahsettiğim gibi arkadaşlar. tıkandım.
15 gün kaldı ama her türlü öneriye açığım.

özellikleri;
yüzmeyi,sporu falan sever.
anlamdan çok kullanılması önemli aslında. hani ilk izlediğin filmin cd'si gibi bir şey evet anlamlı ama tercih dışı, umarım anlatabilmişimdir. mühendis adayı, öğrenci.
çok sevdiği, takip ettiği bir dizisi filmi karakteri yok.
kitap okumayı sever ama bunla ilgili kitap alışverişlerimiz zaten oluyor.
tiyatroyu çok sever ama bulunduğum yerde şu ara hiç oyun yok.
vs vs..
aklıma bunlar geldi.

ne önerirsiniz ?
(bütçe 300ü aşmasın mümkünse.)

ikinci bir başlık açmadan soruyorum, şimdiye kadar kızlı erkekli birbirinize ne aldınız neler aldınız hediye ?

yardımcı olursanız büyük bir rahatlık olacak, teşekkür ediyorum şimdiden tek tek.

sigara içiyorsa zippo olabilir.
Pikap olabilir.
hakiki deri cüzdan olabilir.
  • whoosie  (04.02.14 20:05:29)
atkı takmayı çok severdim bi kız arkadaşım örmüştü bugüne kadar aldığım en güzel hediye. sporu seviyorsa madem spor bi tshirt al sen ona yada o tarz giyebileceği bişi.

  • melancholyman  (04.02.14 20:07:02)
herkes ayakkabı sever,spor ayakkabı mesela...

  • asuncion  (04.02.14 20:48:33)
Ihtiyaci olan birşey varsa en iyisi odur. Guzel bir spor ayakkabi olabilirm

  • zaxurani  (04.02.14 20:50:56)
lego al bence acayip starwars hobbit fln film uyarlamaları yapmışlar sitelerine bak istersen ve 300tlye kocaman maketlilerden alabilirsin.

  • pembegurba  (04.02.14 23:41:29)
İyi bir yüzücü mayosu alabilirsin.

  • arnold schwarzeneger  (05.02.14 08:10:52)
Termal bidibidiler alabilirsin, polarlar filan olabilir, ihtiyacı varsa. Ayakkabı her zaman işe yarar. Saatler ne durumda bilmiyorum, spor bi saat alabilirsin. Sevdiği bi grup varsa konserine bakabilirsin, beraber yapılacak bi aktivite satın alabilirsin.

  • pandispanya  (05.02.14 08:18:54)
benim gibi cüzdan taşımayı sevmiyorsa tergan dan kartlık (www.google.com.tr

deri kayışlı bir saat (sitelerden indirimdekilere bakabilirsiniz, çok güzel modeler var)

şapka takmayı seviyorsa kasket (google da arayın ne demek istediğimi göreceksiniz)

hem spor hem klasiğe yakın causal ayakkabı
  • yemrem  (05.02.14 08:22:45 ~ 08:24:51)