iPhone 5s renk tercihi

iPhone 5s kullanan arkadaşlara renk tercihi ile ilgili bir sorum var. Hangi rengi tercih ettiniz ve memnun musunuz?

Malum, forumlarda fazlasıyla bilgi kirliliği var. Özellikle uzay grisinde soyulmalar olduğuna dair. (kimi sitelerde de 5'te soyulma olduğu, 5s'te kullanılan malzeme/boyanın farklı olduğu yazıyor) Gümüş ve gold renklerde beyaz alanlarda sararmalar falan oluyormuş, vs.

Her ne kadar kılıfla kullanılacak olsa da, sizce dayanıklılık/görsellik açısından hangi renk daha kullanışlı?

Teşekkürler

kılıf alıp tüm bu sorunları ortadan kaldırabilirsin bendeki kılıf komple telefonu kaplıyor renginin önemi kalmıyor.
edit:bendeki uzay gri.

  • basond  (04.02.14 10:21:33 ~ 10:21:52)
beyaz basit duruyordu, siyah en guzeli.

  • evegirmekistemiyorum  (04.02.14 10:25:05)
Beyaz çok hoş duruyor; beyaz aldım, herhangi bir soyulma filan yok ancak aldığım günden beri kılıfla kullanıyorum, tavsiye ederim.

  • pandispanya  (04.02.14 10:30:04)
space grey güzel ya. 5 gibi kapkara değil yanları arkası falan daha açık siyah. 1-2 ay oldu alalı, soyulma yok. öyle kabuk gibi çat diye büyük soyulmalar olmaz zaten, meselea kenarlarda parlak bi şerit var, orası en hassas yeri. düştüğünde falan orda ezilmeyi görebiliyosun kolayca.
kendi orijinal kabını alabilirsin hem şık hem koruma sağlar.

  • hjarteblod  (04.02.14 10:34:37)
gumus olanini kullaniyorum 3 haftadir. kilif yok sadece ilk geldiginde ustunde bulunan jelatinler var. herhangi bir soyulma yok. bence siyahtan ve golddan iyi gumus.

  • jedilance  (04.02.14 12:14:44)