bilgisayardaki interneti dağıtmak

merhaba arkadaşlar belli bir süre önce lenova bir bilgisayar aldım. lenovalarda samsungta olduğu gibi samsung setting gibi bir program yok biliyorsunuz. samsung settingste direkt olarak interneti dağıtabiliyorduk ama lenovadan beceremedim. connecfity ve benzeri bir programın da kölesi olmak istemedim.

bi yerden okumuştum çalıştır üzerinden belli komutlarla bir ağ oluşturabiliyorum ethernet kartım buna müsait lakin en sondaki işlemde dns ve ipleri ayarlayamadım.

windows 8.0 olduğu için windows 7deki işlemi de yapamıyoruz. sorunumu çözeni sevgiye boğarım.

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (04.02.14 00:02:04)
Program istemem demişsiniz ama connectify'dan daha basit ve stabil olduğunu düşündüğüm bir alternatifini kullanıyorum, zorda kalırsanız onu deneyin bir de:

virtualrouterplus.com

(Sayfası biraz uyuz, malum reklamlar ele geçirdi siteleri...)
  • fretboard  (04.02.14 00:52:41 ~ 01:05:53)
lenova ne abi ya:(

  • ehti  (04.02.14 05:00:54)