Ev Tüpü Fiyatları

En son aynı şeyi 2 buçuk yıl önce biris sormuş, yenileme ihtiyacı hissettim çünkü tüp bitti, en uygunundan almak lazım. Genel olarak baktığımda 70 liranın altında yok ancak BpGaz'ın 60 liraya sattığını duydum İzmir'de. 70 liranın altında 12 kg. mutfak tüpü satan, bildiğiniz ve güvendiğiniz bir yer var mı?

Bir de, şehir şehir değişim gösterebiliyor tüp fiyatları. En son ne zaman, hangi markadan ve kaç liraya aldığınızı yazarsanız sevinirim.

Not: Kıstas mutfak tüpünde, unutmadan.

70 liranın altında lazım bana.. Zaten genel fiyatlar böyle, Aygaz var dibimde 74 diyor, Milangaz da 72 sanırım..

  • lake of the hell  (03.02.14 10:11:32)
Mavi buyuk diye adlandirilan herhalde ayni 12 kiloluk net bilmiyorum hangisi hangisidir. Burada 85 lira. Neyseki arkadasimin petrol ofisi var da 40 lirya basiyoruz. Daha uzun sure gidiyor hem.

  • odiyus  (03.02.14 10:24:59)