15+ Banyodaki dehşet

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

banyoda şampuanlanırken gözümü kapatınca aklıma kötü ve bazen dehşet dolu şeyler geliyor. sanki arkamdaki bişey beni parçalaycakmış gibi oluyor bazen. sanki uzun tırnaklı bişey de dokunuyormuş gibi oluyor ve huylanıyorum.

gözümü açık tutmak istiyorum ama şampuan kayıyor bi şekilde ve gözümü bi süre kapatmam gerekiyor. göz yakmayan şampuanlar da bana göre değil.

niye böyle oluyor sizce? size de oluyor mu böyle şeyler?

not: psikoloğum. kendimce.

not2: şimdi bu aklıma gelen imgeler aslında "korku" yaratmıyor. başka bişey gibi, huylanma gibi. anlık oluyor. tabii ki bilinçaltımla da alakalı ama başkalarına da oluyorsa biraz daha rahat hissedebilirim belki :)

küçükken ben de bakmadığım yerlerde ufak tefek canlıların çıkıp beni izlediğin, orada doğru kafamı çevirdiğim anda da saklandıklarını düşünürdüm. sonra büyüdüm, geçti.

  • icim urperiyor  (03.02.14 04:46:37)
fıskolocin bozulmuş. bize olmuyo. memlekete ıccık para yolla da annen biraz fakir fukhâre doyursun, senin nâm-ı hesâbına...

  • compadrito  (03.02.14 04:47:02)
bana oluyo. her banyoda değil random ama neye göre oluyor bilmiyorum

  • skidro  (03.02.14 04:58:15)
14 yaşına gelince geçer.

  • vfgerty  (03.02.14 05:24:57)
Çok klişe bir laf olacak ama korkunun, huyunun üzerine git.
Bende de vardı ergenlik zamanımda. Tepki verme, kafa tut. Al beni teslim oluyorum sana ey uzun tırnaklı varlık, yi beni bitir beni öldür beni artık seninim, adamsan şimdi gelirsin yoksa sonsuza kadar siktir git de.

  • oddyseus  (03.02.14 06:55:50)
oluyor.

www.youtube.com
  • japon askeri  (03.02.14 07:38:05)
bize olmuyor, psikoloğa git. öyle şeyleri düşünmek farklı, dokunduğunu hissetmek farklı.

  • r_u_h  (03.02.14 08:15:58)
korkunun üzerine gitme. american horror story'de adam korkusunun üzerine gidim gidim dedi banyoda aynada baktı baktı sonra ebesinin şeyi oldu. onları rahatsız etmeden usulca al banyonu ve çık. fazla kurcalama

  • eindaclub  (03.02.14 08:34:31)
deniz gözlüğü tak abi ;)

  • c1b2k3  (03.02.14 08:35:24)
olmayor.

ben de çok çok önemli iş yemeklerinde, şimdi şuranın ortasına kussam ne olur acaba diye düşünüyorum, ramak kala vazgeçiyorum. herkesin bir popisi var.
  • [silinmiş]  (03.02.14 09:06:29)
çok fazla korku-gerilim filmi izlemişsiniz olur yani, her filmde %90 banyo sahnesinde bir şeyler olur zaten

  • neck_and_neck  (03.02.14 09:10:59)
çok fazla korku filmi izlemiştim bir dönem bana da oluyordu aynısı... yani seni korkutan, kötü, travmatik birşeyler yaşıyor musun? öyleyse önce onlardan bi şekilde kurtul

  • runlolarunn  (03.02.14 09:38:19 ~ 09:38:43)