İzmir'den Adana'ya papağan nasıl gönderilir ?

kargocular canlı hayvan taşımayız diyor.otobus firmaları hiç bir şey taşıyamayız diyor.uçak ise sadece kedi ve köpek taşıyoruz diyor.uçarak gitmesinden başka gönderebileceğimiz bir yol var mı ?

garaja gidin. adanaya giden bir otobüsten birisine otobüs bileti kadar para verin. adanada da alıcı karşılasın. hoş o parayı otobüs şöförüne de önerseniz kabul eder. firmalar bu işten para kazanmıycakları için göndermeyiz diyorlar ama otobüsler genelde şahıslara ait olduğu için seve seve yaparlar bu işi.

  • tai  (15.05.09 13:57:14)
yalnız hem hayvanın, hem de otobüsteki yolcuların iyiliği için uyutmanız gerekebilir.

  • kahvegibi  (15.05.09 14:54:31)
öyle bir firma var, evcil hayvan nakleden. internette okuduğumu hatırlıyorum. otomobil ile.

gidiş dönüş benzinini alsa götürecek biri çıkar gibime geliyor.
  • cedilla  (15.05.09 20:44:24)
evet tai haklıymışsın. muavin yöntemi + 10 TL ile halled,ldi.bebek şu anda adanada emin ellerde.

  • ground  (18.05.09 12:38:14)