bir korku filmi

bir korku filmi arıyorum. konsept olarak scream filmi gibi. yani maskeli bir katil var. maskesi böyle kahverengi bez gibi bir şey.

filmi ne yazık ki hiç izlemedim sadece trailerini görmüştüm. ama filmle ilgili çok spesifik bir bilgi var elimde: Blue jean dergisinin 2005 yılı haziran sayısının (6. sayı) vizyondakiler sayfasında bu film de vardı. yani film 2005 haziran ayında türkiyede vizyona girdi ve blue jean'in 2005/6. sayısında da tanıtıldı. bahsettiğim sayı bu oi62.tinypic.com
dediğim gibi vizyondakiler sayfasında. filmin kapağında seri katilin maskeli ve elinde bıçağının olduğu bir resim vardı.

bu filmi hatırlayan varsa veya elinde bahsettiğim derginin sayısı olan varsa, ve cevap verirlerse çok mutlu olurum. şimdiden teşekkür ederim

oncelikle bu kapagi resmen hatirliyorum. birden gittim geldim, sagol bunun icin nostalji oldu.

ikinci olarak kimi dedin cikaramadim fakat:
www.buzzfeed.com
flavorwire.com
www.ew.com

listelerdekiler, az cok ayni maskeler.
belki texas chainsaw'dur.

ayrica onlarda bulamazsan, belki bunlar ise yarar:
en.wikipedia.org
  • fauxhumanitas  (01.02.14 14:13:15)
  • neseranni  (01.02.14 15:01:56)
bulundu arkadaşlar. filmi bulan neseranni nikli arkadaşa çok teşekkür ediyorum. Drowning Ghost imiş filmimizin adı. =)
(www.imdb.com

  • bulk density  (03.02.14 01:20:27 ~ 01:20:49)