Türkçe Rap

Türkçe rap önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Not: Mümkünse Sagopa önermeyin. Türkçe değil ama kesin dinle diyeceğiniz yabancı parçalar da kabulüm.

Selametle.

vinnie paz
ice cube
mobb deep
immortal technique

türkçe dinlemiyorum epeydir. sansar dinleyebilirsin iyiydi ben dinlerken
  • zombie0  (01.02.14 03:53:10)
  • bi sigara bi bacardi  (01.02.14 04:23:42)
Eskiden sıkı bir rap dinleyicisiydim.Son yıllarda yapılan çoğunu parçaları sevmem.Zaten dinleyeceksen eskilerden başla.

Yani direkt Sagopa önermeyin deme,Sagopa denen adam yıllar önce bu işin üstatlarındandı.Eski Kuvvetmira zamanında Dumanyak,Ceza,Fuat,Mista Brown,Sahtiyan,Dr. Fuchs gibi okkalı adamlar vardı.Kuvvetmira'nın ilk zamanlarından Silahsız Kuvvet'ten İhtiyar heyeti albümünü full dinlemeni öneririm.

Yine Sago'nun BPG albümü efsanedir.Pesimist EP 5'e kadar da gönül rahatlığıyla dinleyebilirsin.

Nefret'in bütün albümleri sağlam desem yeridir.

Cartel'den ayrılan Karakan sağlamdır,mutlaka dinle birkaç şarksıını.Özellikle "Evdeki Ses"

Raziel Nisroc-Da Poet-Mozole Mirach'ın Sert Ünsüzler E.P'si.Bu E.P mükemmel bir şey.

Yazacak çok şey var ama;benim için efsane olanları aklıma geldiği kadarıyla yazayım.

Dumanyak feat Ceza - Kim neden öldü
Sagopa Kajmer - Uğurla Bahtiyarları
Sagopa Kajmer - Proportions (ingilizce kısımlarının anlamı çok derin)
Sagopa Kajmer - Tanrı Çekti Tüm Resimleri
Silahsız Kuvvet - Buralarda Ayaz Var
Silahsız Kuvvet - 2001
Silahsız Kuvvet - Terör Damlaları
Ceza - Kılıcın Ruhu
ceza feat fuat - holocaust (tv8 versiyonunu dinle)
Abluka Alarm - Günlüklerim Aylık Olmuş.
Karaçalı - Kurşunlar Altında
  • ataturkist  (01.02.14 04:53:53)
sansar salvo kesinlikle dinle.

  • brotha b  (01.02.14 07:23:23)
www.youtube.com

mode xl - düzmece
  • the imp  (01.02.14 07:31:08 ~ 07:31:30)
Elbette Fuat. Batı Berlin öncelikle.

  • tanterosa  (01.02.14 07:34:34 ~ 07:35:22)
Sancak dinle, her şarkısını dinle.

  • alaimisema  (01.02.14 07:53:02)
Farazi v kayra
Ağaçkakan(ve bütün yan grupları(
Ethnique punch
Grejuva
  • kablelvuku  (01.02.14 08:48:21)
killa haka yazılmamış

  • svarte dauen  (01.02.14 09:27:24)
atmosphere adlı gruba bir göz at. amerikada rapin kralıdır kendileri. rhymesayers bünyesindeki çoğu rapçiye bakabilirsin.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (01.02.14 10:41:31)
saian

  • aydonno  (01.02.14 11:48:17)
dilkeş kardar

  • feykalade  (01.02.14 13:52:43)
türkçe sözlü rap müzik için
(bkz: #38558841) adresindeki albümler

diğer dillerde rap müzik için
(bkz: #38559328) adresindeki albümler
  • seytan ayrintida gizlidir  (04.02.14 12:47:29)
Killa Hakan ve Fuat iyidir.

  • Nocturne  (04.02.14 12:49:55)