[]

Org ya da klavye

Depeche Mode'un ilk albümündeki gibi şarkıları çalmak ya da bestelemek istiyorum.

Just Cant Get Enough tarzı mesela. Ne almak lazım? Google'ın bilincindeyim tabii ki, ama bilgili kişilerle konuşmak istiyorum.

Midi klavye diyorlar, aradığım şey o mudur?

Çiaos.

 
www.youtube.com şu nedir mesela?


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (31.01.14 20:37:32) 
aradığınız şey synthesizer, ama başlangıçta bilgisayarınıza bağlayarak kullanacağınız kaliteli bir midi klavye de iş görebilir.


  • deliverance  (31.01.14 21:39:25) 
Bi model önerir misiniz mesela?


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (31.01.14 22:16:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.