mado'da kahvaltı

güzelmiş diyollar, kaç paradır ve öğlene kadar var mıdır? Değer mi?

Mado'nun çok abartılmış bir yer olduğunu düşünüyorum, bence değmez, daha iyi yerler vardır mutlaka. Kahvaltısı belki iyidir, lezzet açısından bilemem ama çalışanlarının tavırlarından ve alaturka dekorasyonundan hoşlanmıyorum. Büyük ihtimal 25 tl civarındadır, saat sınırı olduğunu sanmam.

  •   (31.01.14 20:21:24)
kahvaltiya disarda gitmekten nefret eden bi adamdir para mi verilir lan kahvaltiya diyen bir adamdir ama izmir de madoya gittigimde sut receli vardi cook sevdim sirf onun icin bi daha gitmistim. onun disindaki seyler kotuydu ama.. degmez.

edit: olum kimse uyarmiyor adamdir adamdir yazmisim.. adamimdir olacak
  • babamasoliimbananickaldirsin  (31.01.14 20:28:30 ~ 22:20:02)
keci sutu receli gibi bisey var, ufacik ama guzel. onun disinda kahvaltisi iyi degil.

  • she was my baby  (31.01.14 20:33:42)
15 liraydı sanırım o paraya daha güzel kahvaltı edebileceğiniz mekanlar var.istanbul'daysanız başka yerleri öneririm.

  • elçiye zeval olmaz  (31.01.14 20:45:02)
Beş para etmez işletme.
Daha güzel yerler var

  • colorwithnotexist  (31.01.14 20:56:24)
melemeni guzel bence. onun disinda kotu degil ama cok da abarti bi olayi yok. istanbuldaysan rumeli hisari kale daha guzel bir tercih olur

  • crucio  (31.01.14 21:02:03)
İğrenç.

  • Beckwith  (31.01.14 21:04:23)
hiç internet devrimcisi numaralarını sevmem ama beyoğlu'ndaki göstericileri sopa ile döven çalışanlarını gözümüze soka soka çalıştırmaya devm ediyorlar. niye gideyim ben buraya?

ayrıca hiç bir kalitesi yok. madoya gelene kadar yüz çeşit yer var. kahvaltısının da güzel olacağını hiç sanmam.
  • mea maxima culpa  (31.01.14 21:04:24 ~ 21:08:34)
mado mu? uzak durun.

  • nohut yutmus solucan  (31.01.14 21:14:46)
mado ne ya, boğazına dizilmeyecek mi orada yediğin her lokma?

  • Mackinaw  (31.01.14 21:16:16 ~ 21:17:45)