Tarihi geçmiş tavuk?

Merhaba Duyuru,

Ev arkadaşım zamanında tavuk almıştı (baget) bugün buzluktan çıkarıp paneyle yapacak ancak paketin üstündeki son kullanım tarihi 19 Ocak'ı gösteriyor. Ve tavukların rengi de beyaz değil bildiğiniz normal et renginde. Valla şuan o yapıyor ama tavuk zehirlenmesinin çok pis bi şey olduğunu bildiğimden işkillendim ve o yüzden size sormak istedim?

Ne dersiniz?

Yemesin bence ...

  • şapkasız çıkmam abi  (31.01.14 17:26:15)
normalde buzluktaysa bir şey olmaz ama rengi ve kokusu kötüyse yemeyin bence.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (31.01.14 17:27:29)
merhaba. bu konu da yetkili merci annedir bence. ben olsam anneme sorardım. o da "dondurulup, çözülüp tekrar dondurulmadıysa ye" derdi. arada çözülmediyse ye bence.

  • libertine  (31.01.14 17:29:40)
@Libertine aynı mantıkla 10 sene sonrada yşyebiliyor olman lazım.konu sağlık ve tavuk zehirlenmesi kötüdür.

  • şapkasız çıkmam abi  (31.01.14 17:34:27 ~ 17:34:45)
tavuk eğer bozulmuşsa zaten öyle pis kokar ki normal bir insan yiyemez. tavuk olayı hassas aman diyim

  • hazel  (31.01.14 17:34:46)
Bozulmuş olsa kokardı.

  • nickini vermek istemeyen uye  (31.01.14 17:35:00)
ya şu muhabbeti bırakın artık her gördüğümde sinirleniyom 19ocak demişsin sanki 19ocak2010 aq daha 10gün olmuş buzlukta duran şeye nolacak hayret bişeysiniz be

  • blossom  (31.01.14 18:23:28)