Bir erkekte mutlaka şu da olmalı dediğiniz neler var?

herşey olabilir baylar bayanlar
karakteristik bir özellikten tutunda cüzdana kıyafete arabaya kadar

kimse söylemeden söyleyeyim hadi: zeka. ve sosyal olmalı bence. bi ortama girdiği zaman insanlarla nasıl konuşması gerektiğini bilmeli. bir de kendine güven.

  • interview with the vampire  (31.01.14 14:46:49)
y kromozomu.

  • vfgerty  (31.01.14 14:47:43)
interview with the vampire +1
aynilarini yazacaktim

  • kucukharfler  (31.01.14 14:48:39)
Bir de ne giydiği çok mühim değil ama temiz olmalı ve güzel kokmalı.

  • interview with the vampire  (31.01.14 14:50:47)
bir de parası olmalı, esprili olmalı. tipi olmalı, kaslı olmalı vs.... bu böyle gider.

  • baldur  (31.01.14 14:51:42)
Yazım kurallarına uyması, uymayanları uyarması.

  • pandispanya  (31.01.14 14:52:00)
zeki olsun
kendi kendine yetebilsin, "bu makineyi nasıl çalıştırıyoz" diye sormasın
kadınına anne muamelesi yapmasın
hayattan zevk alsın

bu kadar yeter :)
  • kül  (31.01.14 15:02:00)
o bilindik uzuv afedersin.

  • ssge  (31.01.14 15:49:58)
penis

edit: oha tik yok. olmasın mı?
  • ermanen  (31.01.14 15:52:00 ~ 17:10:33)
Yarrrak

  • bunlarolmaz  (31.01.14 15:57:12)
özgüven ve dürüstlük

  • kakao  (31.01.14 16:09:31)
sadece karakteri düzgün olmalı.

  • rock n roll  (31.01.14 16:12:13)
omuz ve adonis. bi de elleri güzel olmalı.

  • yogapants  (31.01.14 16:59:18)
Konusurken goz temasindan gerekmedikce kopmasin ve teni misler misi koksun ve disleri ve saclari temiz derkeeeeeeen TEMIZ OLSUNda anlasalim.

  • d for domates  (01.02.14 02:15:45)
kizlarin en bayildigi soru bu bence.
ben sonradan fark ettim ki bu kriterleri (ne olursa olsun) oyle ya da boyle saglayan adamlarda da ariza cikabiliyor. o nedenle cok kilit birkac sey buldum insan dogasi ile ilgili. bu romantik ya da seksuel iliskiler icin degil, tum iliskiler icin gecerli bence:

insanlarla iletisim kurmayi bilecek: sinsi ve yalanci olmayacak, gercekten etrafina saygili bir insan olacak. bir gun olecek oldugunun bilincinde yasayacak, etrafindaki insanlarin da olecek olduklarini bildigi icin kisitli zamanlarina saygi ile yaklasacak ve zehir etmeyecek.
alpha male olacak: bu isin sakasi aslinda (ama bi yandan da icten ice savunuyorum). ama kendisiyle sorunlari olan insanlarin iliski yasarken karsilarindaki insani tukettiklerini ve onlarin etrafini zehirlediklerini gordum. o nedenle psikolojik sikintisi bulunmayacak, artik tedaviyle ugrasmiyorum.

onun disinda zeka, para, tip gibi seyler hep kisiye gore degisir. ama kendi aile gecmisimle bagdasan bir aileden ve kulturden gelmesi benim icin onemli. bu arkadasliklar icin de cok gecerli. umarim herkes kendi seviyesine ve mentalitesine ve degerlerine uygun insanlar bulur.

p.s. kendimle celiserek cok tatli ironi yaptim hahahah
  • fauxhumanitas  (01.02.14 02:27:13)
işte mesela 'erkekte neler olsun?' yazıyorsun herkes bir şekilde duhul etmek veya koluna takmak isteyeceği erkeği düşünüyor. ama aslında sen erkekte ne olsun diyorsun yani y kromozomlu basit (hehe) bi canlıdan bahsediyoruz ve erkek olmak için y kromozomu yeterli. ama söylem böyle bişey işte.

  • blossom  (01.02.14 03:19:37)
kendini kontrol edebilmesi. sosyal, kişisel her konuda.

  • retronology  (01.02.14 03:42:55)
sevgilisi dışındaki tüm kadınları birer oruspu olarak görmeli

  • madeleine elster  (01.02.14 03:53:41)
vicdan mühim

  • kirazıseviyorum  (01.02.14 04:45:45)
@madeleine elster

anası ve bacısı da dahil mi buna?

@john

1. Allah korkusu
2. Çalışkanlık ve sebatkârlık
3. Helal süt emmiş olma
4. Hakkaniyet ve adalet duygusu
5. Merhamet

Bunların olmadığı bir erkek, Tom Ford giysin, Bugatti Veyron'a binsin, Beverly Hills'te yaşasın, Tom Cruise, George Clooney, Brad Pitt olsun ve kendine güven konusunda Don Kişot olsun isterse...
  • compadrito  (01.02.14 07:21:46)
oha sebat dedi.

Sebat: Sözünden veya kararlarından dönmeme, bir işi sonuna değin sürdürme, direşme
  • slm  (01.02.14 07:35:28)
@compadrito, değil. kız kankalar işte.

  • madeleine elster  (01.02.14 15:28:49)