Kariyer Danışma

Ben iyi bir makine mühendisliğinde okuyorum ve hani bölümüm iyi ve ben de gayet başarılıyım. ilerisi için planlarım olmakla birlikte şu an ara tatildeyim ve kendimi geliştirecek bir şeylere ihtiyaç duyuyorum. Mesela yapılası bir proje, deneyim kazanma şansı ya da buna benzer şeyler olsaydı çok güzel olurdu bence. Var mı şunu yap bunu yap diyebilecek birileri.

kitap oku. bir muzik aleti cal. sinemayla ilgilen. gez toz. kendini daha iyi gelistiremezsin.

  • bohr atom modeli  (31.01.14 13:46:42)
almanca ve ingilizce hâllolduysa geriye sadece gezmek kalıyor bence. ya da ekonomiyle ilgilenebilirsin.

  • hohoya  (31.01.14 13:48:50)
ben daha çok makine alanında kendimi geliştirmek istiyorum, kitap okumayla ve sinemayla yeterince ilgileniyorum, geziyorum tozuyorum da @bohr atom modeli.

@hohoya, ingilizce ve almanca'da konuşabilirim hala biraz gelişmeleri lazım ve üzerinde çalışıyorum. istediğim birazcık daha makineye özgü geliştirici şeyler
  • zeytinyaglicinseddi  (31.01.14 15:10:25)
ingilizcen iyiyse, Marks' Standard Handbook for Mechanical Engineers bu kitabi okuyabilirsin bos vakitlerinde. diy projelerle ugrasabilirsin.

  • nekodunlangafana  (31.01.14 15:11:40)
valla hacı ben tasarımcıyım ve girdim bi yerde hiç deneyimim olmamasına rağmen sosyal medya yöneticisi olarak çalışmaya başladım. Ne rapor isteniyor ne bişey varsa yoksa dandik afişler tasarlıyorum. grafiker miyim yönetici mi belli değil

  • Solem  (31.01.14 15:13:07)
sadece ingilizce öğren adam akıllı. gerisi proje, ders falan fasa fiso.

  • kelepir  (31.01.14 15:33:23)