[]

İki android telefon arasında senkronizasyon?

Merhabalar,
Elimde iki tane android telefon var. Birini yeni aldım, birisi eski kullandığım telefon ve ikisi de aynı marka ve model.
Şu an kullandığım telefondaki tüm uygulamalar(mümkünse uygulama tercihleri ve dataları), rehber, whatsapp geçmişi ve fotoğrafları vs., kişisel telefon ayarlarını yeni telefonuma en kolay şekilde nasıl senkronize edebilirim acaba?
Not: Şu an kullandığım telefondaki birçok uygulama hafıza kartında.
Edit: Telefonlar root'lu değil.
İlginiz için teşekkür ederim. İyi günler.

 
titanium backup ile halledebilirsin sanırım.


  • edip  (30.01.14 13:24:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.