troll parti nasıl kuruluyor :)

www.alparti.org.tr bu siteyi gördüm de geçrek gerçek parti.İl teşkilatı var mı yok mu ? Kongre yapıyor mu ,siteye bak cep tel var ? Adam nasıl olurda boyle saçma salak br şey yapar ?

troll parti değil, işçi partisi gibi emep gibi bir şey. diğerlerinden bir farkı yok, seçime katılacak olsaydı dikkat çekerdi bariz ama.

  • groundhog day  (29.01.14 19:09:26)
seçime katılma sanıldığı kadar kolay bir şey değil küçük partiler için. zira

MADDE 36 - (Değişik: 3420 - 31.3.1988) Siyasî partilerin seçimlere katılabilmesi için illerin en az yarısında oy verme gününden en az altı ay evvel teşkilat kurmuş ve büyük kongrelerini yapmış olması veya Türkiye Büyük Millet Meclisinde grubu bulunması şarttır.

Bir ilde teşkilatlanma, merkez ilçesi dahil o ilin ilçelerinin en az üçte birinde teşkilat kurmayı gerektirir.
  • antonin artaud  (29.01.14 19:18:32)
seçime katılıyor zaten.

  • doxanikee  (29.01.14 19:22:16)
  • kingbulva  (29.01.14 19:25:59)
konuyla alakasiz ama aklima "davulu delen jaguar"partisi geldi..

  • 1917  (29.01.14 19:34:25)
doxanikee, seçime katılmıyor. alternatif parti katılıyor seçime:)

  • groundhog day  (29.01.14 19:47:29 ~ 19:47:37)