Genç bi insanım ve elimde 1000 liram var

Genç bi insanım ve elimde 1000 liram var bunla nası daha çok para yaparım? sorumla dalga geçmeyin la

1000 lira döviz alım satımında ne kısa ne uzun vadede bir şey getirmez.
bankaya yatırmak para getirmez.
kumar vb. saçmalıklar dışında bu parayı ciddi anlamda arttıramazsın.

benim sana tavsiyem -ki en mantıklısı da- yaz için güzel bir tatil ayarlamak. elinde üç kuruş olan herkes artık bunu nasıl arttırırım diye soru soruyor. akıl fikir...
  • kisa bisey olsun istemistim  (29.01.14 13:36:21)
Bahis.

  • Lola90  (29.01.14 13:45:35)
Tek yol kumar gardaş

  • savata  (29.01.14 13:46:55)
Bana ver 6 ay sonra geri 1000 lira vereyim sana, hem paran da değer kaybetmez ve hala elinde olur.

  • redeath  (29.01.14 13:47:57)
Türk parası değer kaybettiğinden bugünkü 1000 lira en iyi ihtimalle 6 ay sonra 800 lira olur

  • Fakin idiyıts  (29.01.14 13:53:06)
Merkezi bi mahalleden 1+1 bir daire alarak değerlendirebilirsin paranı.

  • roket adam  (29.01.14 14:08:43)
çok paradan kastın nedir bilmiyorum.
bence enpara.com'dan hesap açtır. paranı da oraya yatır. vadelide döndün dursun. aylık getirisi şu anki yüksek faiz oranları ile 7,5 lira civarında. riske girmeden kazanabileceğin en yüksek tutar budur.
diğer yandan az da olsa para kazanmanın yanında paraya elleyememenin verdiği tasarrufu unutma. elimde o para olsa hemen harcardım çünkü ;)
  • cliquot  (29.01.14 14:53:18)
yurt dışından ufak tefek bir şeyler getirtip burada satmak gibi bir şey olabilir. kesin satarlardan olması lazım. çin ürünlerinin satıldığı aşırı ucuz siteler oluyor onları falan bir kurcalasanız çıkar belki bir şeyler.

  • hesabım silindi kırgınım modlar  (29.01.14 19:48:02)