windows klasörü boyutu

merhaba bill gatesler,
Bilgisayarda C'nin içinde windows klasörü var ya, direk klasör olarak boyutu 70GB bende, win7 64 bit kurulu. normal bir değer mi, biraz fazla geldi bana?

Onun içinde de temp klasörü 35 gb dikkatimi çeken.

Değerler normal değilse ne yapmalı?

bilgisayarım-c'ye sağ klik- properties-disc clean up

normal değil tabi ki.
  • golan trevize  (28.01.14 23:42:35)
temp'i silebilirsin. adi ustunde temporary(gecici)

  • crucio  (28.01.14 23:42:54)
Bicimlendirmden format ustune format attiysaniz olabilir. Old. ları silin.

  • urnganic  (29.01.14 00:06:30)
hacım başlata gir. disk temizleme yaz. ordakileri temizle daha sonra sistem dosyaları bölümüne gir. ordakileri de temizle.

  • zombie0  (29.01.14 00:13:45)
disk temizleme yaptım zaten, az buçuk hakimimdir bilgisayara.
disk temizlemede toplam 1gb'lık yer bıraktım silmek istemediğim, ama kalan 69 gb ne iştir çözemedim.
temp'de korkutuyor içinde sistem dosyaları vs.de vardır diye. bir de 35gb'tan bahsediyoruz. sileyim mi direk?
  • copadam  (29.01.14 00:29:06)