Amazondan Başkasının Adına Ürün Almak - Yardım Lazım

Selamlar, geçenlerde (git: 724600) başlıklı bir duyuru açtım, konuda bahsettiğim ürünler için sağolsun bir arkadaş gelirken oradan getirmeyi kabul etti. Bizim yapmamız gereken buradan siparişi verip ürünün o arkadaşın adresine yollamak, fakat bu konuda hiç deneyime sahip değiliz. Ödeme benim üzerimden olacak, o nedenle sorunsuz olarak bu siparişi amerikadaki arkadaşın adresine nasıl göndeririz? Deneyimi olanlar annneye anlatır gibi anlatabilir mi, nelere dikkat etmeliyiz vb. ?

Bir ekleme: Amazon'un 30 günlük prime deneme hizmeti varmış, onu da kullanabilir miyiz bu süreçte? Çok çok teşekkürler şimdiden.

Yeni hesap actiginizda prime 30 gun boyunca ucretsiz oluyor. Hizli gonderi secenegi ile gonderebiliyorsunuz bazi urunleri, "Eligible for Amazon Prime" gibi bir sey yaziyordu sanirim urunlerde. Sizin eski duyurudaki urunlerde yazmiyor.

O sana evinin adresini ve de ismini versin. Sen amazona kendi isminle kayit ol, kendi kartini kaydet. Sonrasinda urunu al, shipping adresine adamin adresini ve ismini yaz.
  • ruhi mucerret  (28.01.14 21:36:01)