Dalaman havaalanından Ölüdeniz'e gitmece

Sevgili adres göstericiler,

Soru başlıkta. Tatil için uçak rezervasyonu yaptıracağım fakat ets kişi başı tek yön 65 tl istiyor. yani 2 kişi alan-otel-alan transferi 260 tl. var mıdır daha ekonomik bir öneriniz?

Dalaman Havaalanından Fethiye'ye otobüsler var? Onu mu soruyorsunuz? Fiyat bilmiyorum da kişi başı 10-15 tldir en fazla. Yalnız Fethiye'den Ölüdeniz'e de dolmuşlar 3-4 sene önce falan 4 TL civarıydı. Şimdi 6-7 olmuştur belki de.

  • otonom  (28.01.14 18:45:07 ~ 18:45:58)
yani havaş haricinde de fethiye merkeze dolmuş-otobüs vb. ulaşım var mı

  • kumulatifvergimatrahi  (28.01.14 19:33:20)
dalaman havaalanindan taksiyle fethiye yoluna cikin. oradan fethiye minibusleri geciyor. cayir cayir hem de. dalaman-fethiye arasi da 20 tl olmasi lazim.

pamukkale, kamil koc'un otobusleri durmaz bu arada.
  • bigl0rd  (28.01.14 20:00:24 ~ 20:00:44)
havaşa bin hiç zorlama, 20 tl falan olması lazım fethiye otobüsünün uçaktan in çıkışta bekliyor havaş otobüsü, fethiye otogarda in, otogarın oradan da ölüdeniz minibüsüne bin o da 5 lira falandır heralde. 25 liraya hallet işini ;)

  • manyak  (28.01.14 22:12:27)