Hayran olduğunuz insanlar var mı?

varsa nedenleriyle belirtseniz ne güzel olur

C ronaldo. Hayatımda yaptığı işe bu kadar saygı duyan, bu kadar sıkı çalışıp hayallerine ulaşmak için canını dişine takan adam görmedim.

Not: bence messi daha iyi topçu.
  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (28.01.14 08:30:44)
Zaman zaman herkesin bir özelliğine hayran olabiliyorum ama toplamda hayran olduğum kişi Nikola Tesla.

  • aychovsky  (28.01.14 08:36:40 ~ 08:36:50)
Ciddili bir şekilde Cem Uzan.

Zekasına ve girişimciligine hayranım.

Aynı şekilde Karamehmet.
  • materyalist imam  (28.01.14 08:41:24)
c ronaldo +1
profesyonellik, fit otesi vucut, yanindaki kadinlar

apaciligini de seviyorum bir sekilde.
  • medievalman  (28.01.14 08:41:30)
ablam.

üniversiteden mezun olana kadar hiç ingilizcesi olmayan kız, üniversite sonrası çalışarak özel okullarda ingilizce ders vermeye başladı. manyağın teki. aynı zamanda arkeolog, öğretim üyesi. aklına koyduğu bir şeyi asla yapamama ihtimali yok.

küçükken, ben daha tıfıl bir çocukken, benim daha da tıfıl erkek kardeşime bi çocuk vurmuştu evin arkasındaki parkta. ablam o zaman 12 yaşlarında, gelip çocuğun iki elinden tutup göğsünün ortasına tekmeyi yapıştırmıştı. çocuk yattığı yerden uzun bir süre kalkamadı. ablacım benim.
  • [silinmiş]  (28.01.14 08:42:58)
avustralya'da 2 yüksek lisans bitirmiş olan kuzenime hayranım.
kobe bryant
ilber ortaylı
mirsad türkcan
  • baldur  (28.01.14 08:49:38)
çok sevdiğim bir radyocu var. onun gibi olabilmeyi çok isterdim. çok esprili, çok iyi kalpli, çok güçlü. ortamlarda aşırı rahat, eğlenceli, vicdanlı, samimi, küfürbaz, kavgacı (kavga ve küfürü komik oluyor ama), açıksözlü, süper bir kadın. kadın dediğin onun gibi olur. en büyük hayalim onunla radyo programı yapmak :)

  • rock n roll  (28.01.14 08:59:44)
Lady Gaga.
Deliliğinde samimi olduğunu düşünüyorum.

  • işteöylebirşey  (28.01.14 09:00:13)
(bkz: carl sagan)

maalesef hayatta değil.
  • himmet dayi  (28.01.14 09:09:04)
Atatürk. 100 yıl sonra bile bazılarının götünde ayı bağırttırabiliyor ya, hayranım yaptığı işlere.

Nedenleri de hep bildiğimiz edenler. Hızlı karar verebilmesi. O an için sonu kötü bile olsa uzun vadede yarar sağlayacak şeyleri yapması. Analitik düşünmesi. Duygularıyla hareket etmek yerine genel çıkarları düşünerek karar alması.

Çalmaması, kaçmaması, halkını aptal yerine koymaması, bazı görüşlerin ve uygulamaların anlamsızlığını açıkça ifade edebilmesi, kadınlara ve doğaya önem vermesi. tarımı canlandırmak için yaptığı hamleler. her ne kadar ölümü ile başlayan yıkım ülkenin hep zarara uğramasına neden olduysa da başarılı hamleleri sayesinde şu an yazılanları latin harfleriyle okuyup yazıyoruz ve metrik sistemi kullanıyoruz. bunun için bile hayran olunabilir.

ama şahsi kanaatim İsmet İnönü'ye fazla güvenmeyecekti.
  • thracian  (28.01.14 09:30:37)
atatürk iyidir yerinde ben olsam topuklarıma vura vura kaçardım..

  • sfenxs  (28.01.14 09:56:27)
@thracian ATATÜRK + 1 MİLYON

@douchebag ABLAN hakikaten hayranlık uyandırıyor dinleyince bile hayata böyle tatlar lazım :))
  • jackies  (28.01.14 10:00:14)
(bkz: Ertuğrul Eriş)
Hayata bakış açısı, sosyal problemlere bile mantık çerçevesinde yaklaşış şekli.
Keşke bende, tüm insanlar da ona biraz benzeyebilse.
  • nicin ben  (28.01.14 10:22:44)
zekeriya er razi, giordano bruno, zamanların din otoritelerine karşı gelebilen iki insan. fikir olarak karşı geldikleri dincilerden daha ilerideydiler ama biri sürgün diğeri yakılma ile cezalandırıldı.

ihsan ketin, türkiye yerbilimlerinin tarihinde kendi kendine düşünerek geçmişin mirasını bir kalemde reddedip yerine kendi kuramını kuran ilk büyük bilim adamıdır.

john snow, 1800ler ingilteresinde bir işçi ailesinden çıkmış bir doktor, zenginlerin aile doktorluğunu yapmak gibi konforlu bir iş yerine ingiliz varoşlarında canını ortaya koyarak kolera salgınını araştırmış, zamanın çarpık bilim görüşünü reddedip salgının sebeplerini dedektif gibi araştırmış.

marie curie, dünya tarihindeki en mükemmel kadın. kafasındaki bazı tahtalar eksik. solvay konferansındaki biricik hanfendi. (git: upload.wikimedia.org ) daha ne olsun?

salvador allende: (dik dur eğilme) (git: iconicphotos.files.wordpress.com )

victor jara: bir üstteki abiyle aynı darbede öldürülen bir diğer kıymetli abi.

çok var böyle ya. bunlar ilk akla gelenler.
  • namus ninjası  (28.01.14 10:33:57 ~ 10:35:05)
var, üniversite hazırlıktayken aramın çok iyi olduğu bir arkadaşım vardı. adama resmen hayranım. dar gelirli bir aileden geliyor. adam boğaziçi ekonomi öğrencisi, galatasaray mezunu. daha 1. sınıftan itibaren özel ders vererek ayda 3000 tl'ye yakın gelir elde etti. neredeyse tüm kalantor adamların çocuklarına ders verdi meşhur oldu. kendi biriktirdiği paralarla eve çıktı, kendine motosiklet aldı. o bitti, çok iyi bir finans kuruluşunda kendine uzun dönem staj ayarladı. müdürleri falan çok seviyor bizimkini. adamun ortalaması da 2,5 üstü ve yelken takımında baş üyelerden biri. yani dişiyle tırnağıyla bir yere gelmenin açıklaması bu adamdır, çok saygı duyarım kendisine.

  • gates  (28.01.14 10:35:14)
Stanislav Petrov. Hiç bir şey yapmayarak dünyayı yıkımın eşiğinden kurtardı.

  • r_u_h  (28.01.14 10:43:40)
kate upton. olm çok güzel ve çok sempatik oturulup içilip muhabbet edilicek bi kadın resmen

  • GibsonRules  (28.01.14 11:19:06)
Pablo Escobar

  • pinkman1  (28.01.14 12:44:15)
eskobar'ın olduğu listede selçuk parsadan, kenan şeranoğlu ve cevher özden olmazsa olmaz.

hey hey hey hey hey hey şak şak şak şak şak
  • namus ninjası  (28.01.14 15:01:32)
ben.

  • ya ben lan neyse  (28.01.14 15:07:00)
bu adam: www.youtube.com

videolarini izlerseniz nasil bir hayvan sever oldugunu anlarsiniz. "hayvan severim" diye gecinen face book geri zekalilarindan nefret ettiriyor, kendinden utandiriyor insani.
  • beriberi  (28.01.14 15:10:36)
demi lovato.
kuzenim çok seviyo.

  • kahvefincani  (28.01.14 15:11:00)
  • godsparticle  (28.01.14 15:26:15)
  • papillon7  (28.01.14 20:40:08)