çok sıkıldığınızda ne yaparsiniz?

oyle ya da boyle zaman gecireceksiniz diyelim ne yaparsiniz?evden disariya cikmak bir secenek degil zira hava -10 derecelerde ve karli. dizi-film-kitap üçlüsünü de biraz abarttim. baska ne yapilabilir ki su 10 gunu guzel guzel gecirebileyim?

kendimi mutfağa kapatır deneysel yemekler yapmaya çalışırım :)

ha bi de fransızca çalışmak bana huzur veriyor. bunları önerebilirim belki.
  • konf  (27.01.14 19:08:50)
aklıma ne geldiyse yazdım.

- futbola ilgiliysen tabii ki premier lig.
- board oyunları.
- ev partisi.
- puzzle.
- evde spor.
- şu tip uğraşlar:
9gag.com
- zamanım bol dersen kendi stand-up gösterini hazırlamaya çalışabilirsin.
  • hayley williams ile evlenecek genc  (27.01.14 19:11:55 ~ 19:15:13)
spor + film + ilham verici videolar + stumbleupon + ekşi + kitap

ama alternatif birşey istersen; galeri2.uludagsozluk.com
  • armagan  (27.01.14 19:12:30)
candy crush

  • patricia kitten  (27.01.14 19:16:22)
ne kadar şanslısın 10 gün boş zaman.
Dahada kullanmışsın boş vakitlerini, model uçak yap derim.

  • basond  (27.01.14 19:20:42)
ben de mutfakta kendimi geliştirmeye çalışırdım. pasta ve envai çeşit tatlı yapmayı denerdim.

  • kakao  (27.01.14 19:41:11)
ev içinde yapmanız gereken ama hep ertelediğinz işler vardır çekmecelerdeki ıvır zıvırı ayıklamak, mutfak dolaplarının içindeki kağıtları yenilemek, giymediklerinizi ayıklamak gibi ben olsam önce onları yapardım. bir de böyle şeyleri yapıp bitirince insan saçma bir şekilde kendisini iyi hissediyor. sonra spor, bol bol yemek yapıp biraz buzluğa stok yapardım, uzun zamandır görüşülmeyen arkadaşları eve yemeğe/içmeye/kahveye çağırırdım.

  • hesabım silindi kırgınım modlar  (27.01.14 19:48:58)
hava güzelse bi avucumda çekirdek motor sürerim sağdan yavaş yavaş. hava kötüyse evde yemek yaparım.

  • eyyor  (27.01.14 19:53:04)
Eğer apple ya da android telefonun varsa ve ingilizce de biliyorsan, duolingo adlı ücretsiz dil öğrenme programını indirip dil öğrenmeye başlayabilirsin. Benim şu son 2-3 aydır en sevdiğim zaman geçirme aktivitelerimden bir tanesi. Almanca-Fransızca-İspanyolca-İtalyanca-Portekizce öğrenebiliyorsun.

  • ateslizenci  (27.01.14 19:55:46)
kanka benim aynı durumda yapacaklarım;
p90x'i indirip, abanırım spora.
-10 derece demişssin hava fakat eksi derecelerde koşmak çok daha zevkli oluyor bence. geldikten sonra yıkanmak.. oh miss... vel hasıl koşarım.
the dog whisperer'i izlerim.
yönetmen seçip filmografisini aradan çıkartırım.
dergi okurum. ot, men's health ve cnbc-e tercihim.
araştırırım.
kitap araştırmak, kütüphanede-kitap evlerinde kitap koklamak, kitapları ellemek gibi fetişlerim var. bunları yaparım.

gibi gibi...
  • papillon7  (27.01.14 20:40:16)
sadece hava soguk oldugu icin disari cikmayi secenekler arasindan cikarmak mantikli degil.. sogukta sokaklarda dolasin demiyorum tabi.. sinemaya gidin tiyatroya gidin bara pavyona gidin.. bulundugunuz sehirde normalde zaman ayirmadiginiz her seyi, havanin bu durumunu degerlendirerek yapabilirsiniz.

  • pollyx  (27.01.14 20:44:35)
(bkz: puzzle)

  • runlolarunn  (27.01.14 20:46:57)
4chan, ordan da sıkılırsam allah kerim.

  • namus ninjası  (27.01.14 20:48:39)