Kendisine dokunulmasını istemeyen erkek

klişe olacak ama bir arkadaşımın ilişkisiyle ilgili kafasına taktığı bi sorunu var:)

şöyleki erkek tarafı seks dışındaki zamanlarda kendisine dokunulmasından, öpülmesinden, el ele tutuşmaktan, kol kola girmekten vs... baş başa kaldıkları zamanlardada bu şekilde temaslardan hoşlanmıyor ve istemiyor benim huyum bu diyor... sadece sevişirken dokunalım istiyor...

kız tarafı bundan rahatsız relax olmak istiyor, durup dururken sarılmak, öpücük kondurmak vs. istiyor sadece birlikte olurken dokunmak ona garip geliyor ve bu durumu kasıntı buluyor...

ama her iki tarafta aynı durumlardan hoşlanmadığı için bu sorun yaratıyor... sizce normal mi erkeğin bu şekilde davranması bunu nasıl değerlendiriyosunuz ve neden böyle yapıyor olabilir

kız çirkin, erkek kızı beğenmiyor yanında taşımaktan utanıyor pompasına bakıyor. öyle şey mi olur ak. sevgilim olcak sadece seks dışında dokuncak haha.

  • melancholyman  (27.01.14 19:12:21)
Bahsettiğiniz şey, topluluk içinde sürekli mıncık mıncık, kucak kucağa, devamlı aşkitom popitom muc muc şeklinde olmak gibi bir şeyse elbette erkek tarafı sonuna kadar haklı da eğer bundan bahsetmiyorsanız durum vahim. O zaman erkek, kızı pek sevmiyor, istemiyor ve sallamıyor demek olabilir.

  • pandispanya  (27.01.14 19:15:29)
i212.photobucket.com

böyle mi? cremaster refleksi

bu bilin diye bıraktım. bacak içi erkek için sıkıntılı olabilir.

nihehe.. otistikler kendilerine dokunulmasından hoşlanmazlar. bu bilgi ne işinize yarar? hiç. ama olsun bunu da bilin.

bi de, ben de bazı yerlerime dokunulmasından hoşlanmam, topluluk içinde de kızla sarmaş dolaş olmayı değil tam tersi hafif mesafeli durmayı severim. tamamen savunma amaçlı. bi defa böyle bi kavga görmüştüm, sarıldığı kızdan ayrılana kadar adamın birini madara etmişlerdi.
  • namus ninjası  (27.01.14 19:45:22 ~ 19:45:45)
toplum içinde zaten istemiyor ama baş başayken evde ikisi var diyelim erkek tv izlerken yanağından öpünce yada erkek mutfakta iş yapmışsa kızda tesekkür etmek için sarılmak öpmek istediğinde tepki veriyor ve bana öyle yapma hoşlanmıyorum diyor...

  • runlolarunn  (27.01.14 19:53:32)
Kız biraz da sırnaşık mizaçlıysa o ilişki yürümez arkadaş. Olur mu hiç öyle... Ya erkek tarafı soğuk bir tip ya da kızı gerçekten pek sevmiyor. Ortasını bulamadım ben.

  • belirtmekistedim  (27.01.14 20:00:40)
Erkek sevmiyor. Yok yani başka açılaması. Sevse ellerini üzerinden alamazdı.

  • bir supangle olsa da yesek  (27.01.14 20:15:39)
Erkek arkadaş küçükken tacize filan uğramış da olabilir, belli olmaz.

  • uepuey  (27.01.14 20:17:26)
oha o ne yaa, ilk kez böyle bir şey duyuyorum. sevgili dediğin mıncık mıncık etmeli, her an temas olmalı, başka nasıl olabilir ki?

  • [silinmiş]  (27.01.14 20:18:36)
sevgili mi? kesin bilgi mi?
sevgili olduklarını sanıyor olmasın hanım tarafı?

  • cecilia  (27.01.14 20:22:09)
birlikte yaşıyorlar daha ne olsun

  • runlolarunn  (27.01.14 20:22:53 ~ 20:23:25)
birlikte yaşıyorlar diye sevgili olmaları şart değil ki, ev arkadaşıdırlar

erkek tarafı sevgililik konusunda kararlı davranış sergilemiyor.
bence erkek tarafını bi çek etmek lazım.
tabi bu çek işlemi "biz neyiz şimdiiiii" şeklinde olmazsa daha şık durur.
  • cecilia  (27.01.14 20:25:29)
sev-gi-li-ler net... cecilia

  • runlolarunn  (27.01.14 20:36:58)
lan o zaman o herifin ben ta alnının çatına töbe gene tobee yaa

öyle adam mı olur lan.

öyle sevgili mi olur.

hatalı üretim bu. olmamış.
  • cecilia  (27.01.14 20:39:12)
erkek kızı sevmiyor. ama seks esnasında mecburen dokunduruyodur.

  • madeleine elster  (27.01.14 21:38:09)
yuh herifi itin götüne sokmuşsunuz. niye hemen sevmiyor sadece seks istiyor muhabbetine giriyorsunuz lan? ben de sevmiyorum öyle şeyleri. sevdiğim kız da olsa sevmiyorum. bir şeyi sevmemenin sebebi mi olur? aynı sorunları ben de yaşıyorum, aptal aptal "beni sevmiyorsun demek ki" tripleriyle uğraşıyorum. sadece hoşlanmıyoruz arkadaş rahat bırakın adamı, altında bir sebep de aramayın...

  • ack3000  (28.01.14 00:29:53)
abim de öyle. kimseyle sarıldığını görmedim. (aile fertleri dahil)
mecbur kalırsa da üstünkörü yapıyor. kadınlara da aynı şekilde.
ama bi' şekilde seks hayatı iyi. insan gerçekten hayret ediyor.
  • 9kuyruklukedi  (28.01.14 00:35:53)
normal değil.

ıssız adamı izleyip "ıssız " olmaya karar veren tip, şimdi de fifty shades of grey 'i okuyup christian grey olmaya karar vermiş.
  • sumuklu asilzade  (28.01.14 00:43:19)
aynı problem bende de var la, dokunulmakdan ve dokunmakdan hoşlanmıyorum. sadece gerçekden sevdiğim ve yakın hissettiğim insanlarla oda ya çok uzun zamandır görmeyip özlediysem yada yanlızsak falan sarılırım. (gerçi onu da 3/5 senedir yapıyorum)

velhasılı kelam, sevmiyorum, hoşlanmıyorum bu durumun altında çocukluk dönemime dayalı sorunlar olduğunu düşünüyorum. belki senin arkadaşının manitasındada benzer sorunlar vardır. ben bu durumumdan artık pek hoşlanmadığım için çözmeye çalışıyorum ancak arkadaşının manitası kendi durumundan memnunsa yapacak bişi yok.

arkadaşın onu bu şekilde kabul etmeyi ve sevmeyi öğrenecek.
  • selam  (28.01.14 05:01:56)
normal degil, fakat boyle garip huylu insanlar vardir. herkes herkesin huyuna suyuna uyum saglayamayabilir.

karsi taraf buna tahammul edemedigi halde bu adam sorunlarini asamayacaksa bu arkadas biraz yalniz kalmayi hak ediyordur,

boylece iki taraf da tahammul edebilecegi birilerini bulsa iyi olur.
  • idexo  (28.01.14 08:20:48)
christian grey sevişirken kendisine dokunulmasını istemiyor bu tam tersi sevişirken dokunulabilir ama normal zamanda dokunulmasından hoşlanmıyor

  • runlolarunn  (28.01.14 08:30:48)
Kız kendini sevgili sanıyor bence. Aşırı sırnaşık kız iticidir de burada durum farklı.

  • arnold schwarzeneger  (28.01.14 08:42:31)
cevabıma karşı bunu birinin yazacağını tahmin etmiştim. açıklayayım o zaman,

christian grey başlarda sevişirken de dokunulmasını istemiyor, çünkü geçmişte yaşadığı travmalar var.
ama bahsi geçen kişi "çakma" olduğu için işin içine seks girince hemen normal halini alıyor.
  • sumuklu asilzade  (28.01.14 11:02:02 ~ 11:03:23)
bnm arkadaşım vardı böyle

dokunulmasını sevmediğinden ilişkilerinde ciddi sorun oluyodu. sormadım niye falan diye ama baya böyle sevdiği kızın bile dokunmasını istemiyodu
  • la noix  (29.01.14 08:39:56)