Bir insandan sonsuza dek soğumanız için nedenler ??

Ne olursa ne yaparsa nasıl davranırsa soğursunuz?

ciddi anlamda yapıldığında ukalalık...

  • zgrydn  (27.01.14 16:54:33)
Cimrilik, pintilik

ben çok eli acıgımdır
  • fistikliemenems  (27.01.14 16:57:38)
Kendini beğenmişlik,insanları aşağılamak hor görmek..

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (27.01.14 16:59:36)
milletin önünde rencide ederse, kırarsa beni soğurum. yakın arkadaşım erkeklere yaranmak için bi sırrımı öyle ortalıkta söylemişti. sonra çöpten farkı kalmadı benim için.

  • madeleine elster  (27.01.14 16:59:42)
cahil olması benim için yeterli

  • lafıolmaz  (27.01.14 17:02:12)
içten pazarlıklı olması yeterli.

  • 386 dx  (27.01.14 17:03:00)
Arap olması yeterli...

  • denizaya  (27.01.14 17:06:28)
çıkarcı olması.

  • patricia kitten  (27.01.14 17:06:48)
Ben, dar görüşlü ise karşımdaki acayip soğuyorum. İnsan içinde birisini aşağılayanlardan, bi kişinin kusuru sebebiyle onun üstünde komiklik yapanlardan soğuyorum.

  • barbara herhalde barbara manken olan  (27.01.14 17:07:25)
beni tek bir kez aptal yerine koyması yeterli.

  • jamalbsf  (27.01.14 17:21:40)
hosgorusuz olmasi, karsidakini ezmeye yeltenmesi, cikarci olmasi, bencil olmasi

  • little miss rejectee  (27.01.14 17:24:47)
sinsi olması.herşeyi kendinin en iyi bildiği tavırları,kendini çok yakışıklı yada çok güzel zannetmesi,hertürlü şımarıklık,empati yoksunluğu.

  • jamswety  (27.01.14 17:36:03)
bencil, kiskanc, kendini begenmis ve arkamdan is cevirmis olmasi yeterli oluyor. zaten ilk ucunden biri varsa diger ikisi de %90 ayni kiside bulunuyor. elimden geliyorsa yanyana bulunmam kesinlikle.

  • fraise  (27.01.14 17:44:23)
Beni aptal yerine koyan kişiden sonsuza dek soğurum. Art niyet de soğumam için bir sebep.

  • legolasin son oku  (27.01.14 17:54:37)
yalan söylemesi.

insanları fiziksel özelliklerine göre ya da zenginliklerine göre sıralaması ve bir insanı sadece bunlardan dolayı üstün ya da aşağıda görmesi.
  • [silinmiş]  (27.01.14 17:56:42)
karşısındakini ezerek kendini güçlü/üstün göstermeye çalışması ve dediklerinden aksi durumlar olduğunu fark etmek (x dediğinin aslında y olması) (edit) aptal yerine koyması demişler tam da bu (/edit) soğumak için başlıca nedenler.

  • nwnd  (27.01.14 18:01:03 ~ 18:02:40)
Yalancı olması

  • eyyor  (27.01.14 18:18:41)
kokuyorsa, kötü olduğu her
halinden belliyse bırak soğuma yı nefret ediyorum

  • rock n roll  (27.01.14 19:17:24)
Masum insanları aşağılaması, fakir insanlara ya da yaşlı/sakat vs neyse zor durumdaki herhangi birisine kötü davranması, beni aptal yerine koymaya çalışması, ikiyüzlülük ve densizlik.

  • pandispanya  (27.01.14 19:19:36)
ece temelkuran okuması ve yazılarından beğendiği yerleri kenara not etmesi, otisabi entrylerini ciddiye alması, sikko ekşisözlük başlıklarını gündem diye bana sunması, cümle içinde "kendimi geri çektim" ve "adına" gibi kelimeleri kullanması, göstermesi ve fakat elletmemesi, elletmesi ve fakat soydurtmaması, soydurtması ve fakat.. böyle işte.

  • namus ninjası  (27.01.14 19:22:46)
incelikten ve samimiyetten uzak oluşu.

  • akare  (27.01.14 19:25:40)
kibir. belki de en iyi arkadaşım dediğim adamla şu an konuşmamamın sebebi.:)

  • hematom  (27.01.14 19:29:54)
Yazışmalarda cnm, slm vb. kısaltmalar kullanıp sonlarına gülücük koyması. Özellikle ":)" bu ifadeye illet oluyorum.
2015 senesinde üniversite okuyan bir insanın -de/de ayrımını bilememesi.
Salak ve cahil olması, daha da kötüsü bunun farkında olmaması.
Pis olması, günlerce pis pis gezebilmesi. Mesela yemek yedikten sonra o vıcık vıcık elleriyle saçına dokunabilenler, daha da kötüsü eşyalarıma dokunanlar..
Olmadığı biri gibi davranması, bilmediği bir konu hakkında inatla ve ısrarlar konuşmaya devam etmesi.
Keyifli bir ortamda eften püften sıkıntısını ağlaya ağlaya anlatıp, ortamın tadını kaçırması.
Bonus olarak, sürekli dedikodu yapması ve iki lafından birinin yalan olması.
Şimdi ben böyle diyorum tabi, ama ben salaklıklarımı kabul edebiliyorum. Farkındalık önemli.
  • blues buzz  (28.01.14 19:46:07 ~ 19:46:59)