Çift Taraflı Bant

Elimdeki tahta elbise askilarini (her biri J seklinde) duvara yapistirmak istiyorum.
Bir tanesi en fazla bir mont tasiyacak. Matkapla duvari delik desik etmek istemiyorum.

Bant konusunda tesanin iyi oldugunu biliyorum. Is gorur mu?

Kapı arkası askısı daha sağlam olur eğer oda müsaitse.

  • cakabo  (27.01.14 09:19:36)
kapı askısı +1
kapının arkasına asılan ya da ikea'daki gibi delmeye gerek kalmadan üstten geçenlerden olabilir. Çift taraftlı bantla, çift taraflı sünger bantlarla ya da patafixle falan ne yapıştırdıysam (ki monttan hafifti) hep olmayacak zamanlarda düştü. Bir de boyayı falan da alıp götürebiliyor.

edit: Ikea'daki bu www.ikea.com.tr tabii amerikan kapı değilse zor olabilir.
  • whoosie  (27.01.14 09:22:09 ~ 09:35:53)
kimse bahsetmemiş ama kapı arkası askısı daha iyi olur.

  • himmet dayi  (27.01.14 09:32:42)
"3m command" model askılar var. bunların uygun ağırlık taşıyanından alın yapıştırın hiçbir şey olmaz. migros, carrefour, koçtaş gibi mağazalarda bulunuyor.

  • bira sisesi kapagi  (27.01.14 10:04:45)
Kapi yok ki. Kimuydurdu kapiyi.
Aski var duvar var o kadar. Kicinizdan element uydurmayin.

  • sos fistik olsun mu  (27.01.14 10:17:00)
montaj bandı alacaksınız onların özel olanları var fakat hesap yapmanız lazım. metresi 50 kg taşıyan var 10 kg taşıyan var mesela. ona göre hesap yapmak lazım.
eğer az bant kullanırsanız montla beraber aşağı gelir.
en pahalı montaj bandını alın sıkıntı yaşamazsınız :)
  • ozdek  (27.01.14 10:27:06)
Beyaz sünger gibi olan bantlar iş görebilir, ama bant ne kadar sağlam olursa olsun bir süre sonra gevşeyip düşme riski var. Duvarı delik deşik etmek istemiyorsunuz, ama bant duvara daha fazla zarar verecektir. En fazla iki delik ile bir duvar askısı asabilirsiniz, hem daha kullanışlı olur.

  • blues buzz  (27.01.14 10:27:41)
3m command pahalı ama yere düşmez.
üstünde yazıyo şu kadar kilo taşır falan vs

  • mahnita  (27.01.14 10:56:52)