650 TL'ye kadarlık Akıllı Telefon

4 yıldır Nokia 5800 kullanan biri olarak 650 TL'yi geçmeyecek bir akıllı telefon almak istiyorum.
Daha çok, müzik, sosyal medya, GPS özelliklerini kullanıyorum. Oyun oynama gibi niyetim yok. Windows işletim sistemi de kullanmak istemiyorum. Bir de Digiturk Play seyredebileyim yeter.

HTC Desire X ile GM Discovery arasında kalmış gibiyim ama müziği ön plana alırsak ve teknik servis vb. nedenlerden HTC'ye meyilli gibiyim.

Ne tavsiye edersiniz?

www.n11.com

kesinlikle bu fiyata alabileceğin en iyi çift çekirdek telefondur.
  • things  (26.01.14 16:12:13)
SONY ST25I XPERIA-U süpermiş hakikaten, Xperia L'yi de beğenmiştim ama bu model ihtiyacımı hayli karşılarmış gibi görünüyor. Teşekkürler.

  • rare  (26.01.14 16:28:18)
general mobile discovery 16 gb

  • king lizard  (26.01.14 16:40:46)
Çok kararsız kaldım, SONY ST25I XPERIA-U'da belleği 4 gb üstüne yükseltme imkanı yokmuş. Piyasada pek fazla satan yer olmadığı için emin de olamadım.

Bütçeyi biraz daha yükseltip HTC Desire 500 ya da Xperia L'ye mi baksam?
  • rare  (26.01.14 16:59:30)
eğer 4 gb yetmez dersen alma sakın, bana yetiyor ve çok memnunum kendisinden. Oldukça hızlı bir telefon, şarjı çok dayanıyor benim ihtiyaçlarımı karşılıyor. ama alt tarafta bir led paneli var sürekli ışıldar o ona göre :)

  • things  (26.01.14 17:48:24)
king lizard +1

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (26.01.14 17:59:24)
HTC Desire 500 ve Xperia L arasında kaldım; az önce Mediamarkt'a baktım, ikisinin de sadece teşhir ürünleri kalmış. GM Discovery hakkında da epey video seyrettim, çok başarılı ama performasının yanında olası bir sorunda yaşayabileceğim servis sıkıntısı beni düşündürüyor.

@things harbi beğendim Xperia U'yu ama bir de benim niyetim telefonu bir 3-4 sene kullanmak. Çabuk eskiyecek ve bir sıkıntı olduğunda servis sorunu yaşarım gibi geliyor.
  • rare  (26.01.14 19:33:47)
discovery harika bir telefon ama garantiyle ilgili sorunlar var.

(bkz: #39979249)
  • jaaaccckkk  (27.01.14 13:54:57)
ikinci el s3 ya da general mobile discovery başka bir şey alma

  • qazwsx  (27.01.14 14:11:59)