açılmayan sayfalar...

atıyorum bir sürü site tamam... sahibinden.com açılmıyor. cep telefonundan giriyorum açılıyor mobil sitesi ama pc'den ana site açılmıyor. ping verdiler bir tane onunla girebiliyorum ancak devam edemiyorum... ben nerede hata yapıyorum?

win7 kullanıyorum bu arada. dsmart hizmet sağlayıcıyı aradım. sorunun internetten yani hatlardan kaynaklanmadığını beraber kanıtladık bu ping sistemi ile ancak bilgisayarımda ne abukluk olduğunu çözemiyorum.

up up da yok ki burada...

  • herospower  (26.01.14 02:26:13)
hoppa hoppa ve 300 500 var burada. bide acil durumlar için cuppa cuppa

sahibinden açılıyor bu arada.

aynı ağda başka bilgisayarla dene.
olmadı bi format bile çözüm olabilir.
  • killerbee  (26.01.14 02:40:18)
sorun o zaten sahibinden.com şu an benim pc'm hariç heryerde açılıyor. format çoook uzuuuuuun bir iş. imkansız bir site için...

  • herospower  (26.01.14 02:50:08)