[]

partiler ve bayraklari

simdi haberlerde izliyorum. partiler secim oncesi bu bayraklari bastirmaya baslamislar.

bu kadar gereksiz, cevreye zararli, estetikten yoksun, gelisiguzel asilan bayraklardan bir tek ben mi nefret ediyorum?

sevgili partiler bunlara harcayacginiz parayi hayirli islere ayirsaniz, cevrenin ve goz zevkimizin icine etmeseniz fena mi olurdu?

hayir belki aramizda parti kolarinda calisan varsa dye soyluyorum, gercekten cok gereksiz. yani bu bayraklari gorup aa dur ben su partiye vereyim oyumu diyen yoktur.

siz ne dusunuyorsunuz?

 
tonlarca plastik ve kağıt israfı yapıp sonra tasarruf ve çevrecilikten bahseden herkesi buradan selamlıyorum.
alnından öpüyorum onların.
zekalarına hayranım hepsinin.
  • thracian  (25.01.14 18:44:40) 
Tamamen katılıyorum. Asıl bir de parti arabaları geçmeye başladı ki, daha şimdidn fenalık geldi.

Hayır, bir de bazı meydanlarda 5 tane partinin müziği birbirine giriyor; "Bovuuungbeaawnnnbonnng" diye sesler çıkıyor, bir şey de anlamıyor insan.
  • aychovsky  (25.01.14 18:52:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.