Duyuruyu kullanma adabınız

Selamlar,

Nerede kişisel gelişim tadında ya da cinsel içerikli(x'i yaptım y olur mu?) gibi sorular sorulsa, o duyuruya cevapların büyük çoğunluğu ekşi yazarları tarafından veriliyor, ancak şu nasıl, bu nasıl gibi ilginç ve forum-tartışma içerikli duyurularada internet kullanıcıları tarafından cevaplar geliyor. Birde cinsel içeriği barındıran ama başa zor gelecek derecede de rahatsız eden sorulara da yine internet kullanıcıları yoğun şekilde cevap veriyor.

Hepinizin 2. bir hesabı mı var ? doğruyu söyleyin.

3. bu.

  • aşksız prens  (25.01.14 06:18:59)
benim 2. bi hesabım var ama daha hiç kullanmadım onu. sözlük hesabımı bilen bazı arkadaşlarım var, onlar duyuruyu da keşfeder bakarsa buralara diye soramayacağım bir şey olursa diye yedekte tutuyorum onu.

  • tescillimarka  (25.01.14 06:21:10)
Bi tane daha hesabım var ama hiç kullanmıyorum. Toplamda 2 3 kere girmişimdir.

  • [silinmiş]  (25.01.14 08:35:26)
Bu hesap haricinde 4-5 tane var ama bir tanesini aktif olarak kullanıyorum, ötekiler hazır alım varken dursun diye aldıklarım, belki lazım olur..

  • mutekebbir  (25.01.14 09:02:31)
benim yok, gerek oldugunu da dusunmuyorum. istedigime cevap veriyorum. her zaman da burada degilim, zaman zaman kontrol ediyorum sorulari/duyurulari. bazen soylenmesi gerekeni onceden soylemis oluyorlar, onlara da tekrar cevap vermiyorum.

bir cogunun var, herkesin yok
  • idexo  (25.01.14 09:36:16)
dört vardı, sözlük yazarı olarak kullandığım hesap duyurudan uçuruldu, kaldı üçh. hepsini aynı üslupla kullanıyorum halbuse neden öyle oldu anlamadım. mod bi online oldu bi baktım 10 tane mesajım ardışık silindi. sözlükteki hasımlarım ispiyona boğdu helhalde. neyse bu ayrı mesele. çok bi korelasyon yok ayni. hatta sözlük hesabımla daha acımasızca yardırdım hep. daha polemikçi oldum. don lastiği gibi uzattım meseleleri.

  • namus ninjası  (25.01.14 09:37:11 ~ 12:55:11)
benim 2. hesabım yok. 6 senedir duyuruyu kullanıyorum ve gözleminin de tam tersini düşünüyorum aslında.

  • xenophobe  (25.01.14 16:11:37)
benim de 2. hesabım yok. ama birkaç hesabı olan arkadaşlarım var. genelde soramadıkları sorular için kullanıyorlar.

  • ontheroad  (25.01.14 16:26:06)
13-14 hesabım var. eksisozluk acc leri 300 liraya kadar alıcı buluyor.

  • the imp  (25.01.14 16:28:28)
bir hesabım daha var ama trollük veya özel soru için değil. hatta sorduğum sorulardan ben olduğumu anlayanlar bile olmuştu. yedek hesap, ne bileyim sözlükten atılırım ya da çıkarım bi' şey olur, kenarda dursun diye.

  • der meister  (25.01.14 16:28:29)
sözlük hesabımı dava sürecinde olduğum için kullanamıyorum, malum deşifre edildi yerden yere vuruldu vs.

ama olur da sağ çıkarsam o süreçten bu hesabı kullanmaya devam ederim herhalde.
  • Mackinaw  (25.01.14 16:30:17)
tek hesap.

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (25.01.14 16:50:14)
sadece 1 hesabım var hiç gerek duymadım, ancak geçen gün ağır bir hastalık geçiren genç yakınımla ilgili bir şeyler sormak istedim, ama burayı okursa belli mi olur anlar onun hastalığı ile ilgilendiğimi filan diye soramadım.

işte bir tek o zaman ikinci hesap olsa sağlıkla ilgili sorumu sorardım dedim kendi kendime :(
  • mea maxima culpa  (25.01.14 23:00:20 ~ 23:00:55)
tek hesap

sadece günün birinde ekşi hesabını uçurursam diye şu son kullanıcı alımlarına denk gelince aynı nick ile internet kullanıcısı hesabı aldım.
  • nwnd  (25.01.14 23:04:00)
benim de yedek hesaplarım vardı. nedeni sanırım bılınır olmaktan hoslanmıyor olmam. ama hıcbırını aynı anda kullanmadım. sonra da kapattım. su an tek hesabım var.

  • akare  (25.01.14 23:04:01)