Kimsiniz?

Olmak istediğiniz insanla olduğunuz insan arasında nasıl farklar var? Nasıl bir insanınız ve olmak istediğiniz insanlar nasıl? Teşekkürler.

bazen duygusal davranan biriyim. her zaman akla uygun davranmak isterim ama başaramıyorum.

  • esas itibariyle  (24.01.14 22:44:07)
tembel güvensiz başarısız korkak ve çirkinim. cesur olmak yeterdi.

  • akare  (24.01.14 22:45:13)
olmak istemezdim.

  • ermanen  (24.01.14 22:46:43)
olmak istediğim gibi biriyim, eklemeye şimdilik gerek yok

  • GibsonRules  (24.01.14 22:47:16)
çevrenin söylediğine göre; iyi, sempatik, güler yüzlü, esprili, yardımsever, düşünceli, özgüveni yüksek, cesur, cömert, paylaşımcı, mücadeleciymişim.
kötü özelliklerim de var tabi ki; sinirli, değişken, fazla panik, bazen kavgacı, fazla hassas ve duygusal.
kötü huylarım olmasa aslında 10 numarayım :))
  • rock n roll  (24.01.14 22:48:38)
en sevmediğim özelliğim mükemmeliyetçiliğim, yoksa iyi kadınım bence.

ben teşekkürler.
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (24.01.14 22:52:01)
çok merak ediyorum bu soruların cevapları ne işinize yarıyor? ve ayrıca da sorduğunuz soruya niye kendiniz de bir açıklama eklemiyorsunuz? önce kendiniz cevap verin.

  • oinone pe  (24.01.14 22:53:53)
olmak istediğim;
arsen wenger (arsenal)

olduğum;
ben (amatör lig)
  • eyyor  (24.01.14 22:54:05)
kızlarla biraz daha basarılı bir erkek olmak isterdim. dısarıda sokakta gördüğüm çiftlerden biri olsam bana yeter.

  • fransızkalanadam  (24.01.14 22:57:19)
@onionepe kendim düşünürken merak edip soruyorum, aklıma takılıyor. Bir cevabım varsa sonradan ekliyorum. Başta koymuyorum çünkü düşünce akışlarını etkilemek istemiyorum. Sorunun cevabına gelirsek; daha güvenebilen, daha inançlı ve sabırlı biri olmak isterdim. Şu an kimim bilmiyorum.

  • hulahop  (24.01.14 22:57:38)
Olmak istediğim bir insan yok. Daha doğrusu günlük hayatta gördüklerimle değişiyor. Taş gibi bir kadın görüyorum, "Niye bu ben değilim" diyorum. Alanımda çok başarılı birini görüyorum "Niye bu ben değilim" diyorum. Bana göre daha yolun başında birini görüyorum, "Amaaan, iyi ki o değilim. Daha buralara gelecek de, onu geçecek de. Piii" diyorum. Kendimden de bazen memnunum, bazen değilim. Tüm potansiyelimi kullanıyorum, yol beni olacağım kişiye götürür nasıl olsa.

  • aychovsky  (24.01.14 23:01:43 ~ 23:02:16)
bir daha dünyaya gelsem, yine böyle birisi olmak isterdim. sevmediğim bazı özelliklerime rağmen. yani olmak istediğimle, olduğum arasında çok büyük bir fark yok. biraz daha sakin biri olmayı isterdim belki.

  • oinone pe  (24.01.14 23:07:20)
Daha kararlı olmak isterdim

  • ontheroad  (24.01.14 23:10:48)
olmak istediğim insan hayattan daha çok zevk alırken daha çok kazanıyor, daha az şeyi kafaya takıyor. daha umursamaz. eskiden böyleydim, birkaç senedir böyle değilim.

  • roket adam  (25.01.14 00:04:44)
Olmak istediğim insan bundan 4 sene sonraki ben.. O yolda ilerliyorum, kendimi geliştiriyorum.

  • sharon and hope  (25.01.14 00:58:05)
tam olarak olmak istediğim kişiyim.. ama azıcık hırslı bir tip olsam fena olmazdı..

  • chatrefhill  (25.01.14 01:05:05)
Neşeli konuşkan etrafına mutluluk saçan biri olmak istemişimdir hep. Neden yapamıyorum bende bilmiyorum.

  • GizliÇikolata  (25.01.14 01:56:55)
Olmak istediğim kimse yok, yeterince oturmuş demekki kişiliğim. Hedeflerime de yaklaşıyorum. Mis.

  • Solem  (25.01.14 02:00:33)
bunu silme okuycam hepsini sonra ;)

olmak istediğin kişinin sadece ilişkiler kısmında sıçtığını görüyorum. onun haricinde iyi.ama o kısımdaki sıçışlar olmak istediğim kişinin geri kalan kısmını sikip atıyor.
  • fempusay  (25.01.14 02:03:16)
olmakta olan bir mahlukum.
oncem veya sonram yok. surekli becoming, habire becoming.
(bkz: becoming)
(bkz: gilles deleuze)
  • fauxhumanitas  (25.01.14 04:10:59)
@aychovsky

amaaaan, daş kimin garı salak olur gı! sen çoğiysin beyle! hepimizi aydınnatıyon ışıınnan!

@holihop

cosmicstring hocam kimin biri olmak isteridim emme aramızda uçurum var. o hoca, ben malım... o kibar, ben odunum... ossun, idolüm benim o!
  • compadrito  (25.01.14 06:21:31)
çalıştığım iş, sevdiğim bir iş ama zaman zaman streste binmesi, yolda serviste geçen zamanın hayatıma engel olması mutsuz kılabiliyor. karakter olarak rahat,keyfi,tembel biriyimdir. "Knocked Up" filmindeki adamlar gibi gırgır, şamata, yatış modunda olmak isterdim. serbest yani

  • rapon  (25.01.14 09:24:30)