Birden Çok Hayatınız Olsaydı?

Birden fazla hayat yaşayacağınızı bilseydiniz ne yapardınız? Var olan hayatınızı nasıl geçirirdiniz? Daha az panik yaşar mıydınız? Diğer hayatlarınızı nasıl değerlendirirdiniz? Birinci hayatınızda edindiğiniz bilgi ve tecrübeleri 2., 3.hayatlarınızda bilincinizde taşımak ister miydiniz? Teşekkürler.

İki hayatımda birbirinin tam tersi olurdu. Birinde iyilik diğerinde kötülük.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (24.01.14 21:54:15)
iki hayatımı birbirine bağlardım ben.
mesela daha sonraki ben'in alması için bir yerlere hayat hikayemi yazardım filan, ya da hazine saklardım bir yere...

  • etna  (24.01.14 21:58:26)
karakter özelliklerimden çok azını değiştirip gerisini aynen alırdım. şimdikinden biraz daha farklı yaşardım, küçük değişiklikler yapardım. tecrübemi, bilgimi bilincimde taşırdım.

  • rock n roll  (24.01.14 21:58:57)
Her seferinde sıfırdan başlamak isterdim.

  • immortal  (24.01.14 22:02:09)
Tabii ki daha az panik yapardım. Yapmak istediğim çok şey var, şimdi hepsini tadımlık yapmak zorundayken diğer hayatlarımda tadını çıkara çıkara yapardım.

Bu hayatlar süreklilik içinde olabilirdi yani 300 yıl yaşanılabilirdi. Ya da her 10 yıllık periyodu 30 yıl şeklinde yaşayabilmek isterdim.
  • sharon and hope  (24.01.14 22:03:52)
@fordaytobreak, neden birisinde örnek teşkil etmek istiyorsun? Ve neden birinde duygularını salıp içinden geldiği gibi davranıyorsun? Sonuçta hangisi seni daha mutlu ederdi?

  • hulahop  (24.01.14 22:11:11)
bunu daha önce bir yerlere yazmış olmalıyım, bana zaten birden çok hayatım varmış gibi geliyor. saçmalık oysa, ama öyle hissederek yaşıyorum. bir yerde yanlış yaptıysam ve düzeltilemeyecek bir yanlışsa o, "neyse, bir sonraki seferde doğrusunu yaparım" diyorum. ve gerçekten o an için bir sonraki sefer varmış gibi hissediyorum. sorunlu olabilirim :)

  • devilred  (24.01.14 22:12:44)
birinde dener diğerinde uygulardım.

  • zlatanibrahimovic11  (24.01.14 22:26:26)