En Son Aldığınız İltifat

Selamlar.

Bunu bir kere daha sormuştum, çok hoşuma gitmişti cevaplar, o yüzden bir daha soruyorum. En son ne zaman iltifat edildi size? Neydi bu iltifat?

Dün ve bugün aldıklarım.
- yalnız sen bayaa bayaa güzelsin ha! -> eşim
- oha nasıl ya sen 28 yaşında mısın? ben senin için 23-24 anca diyordum -iş yeri arkadaşı
  • sharon and hope  (24.01.14 20:54:52)
geçen hafta sokakta dergi satan biri gözlerin çok güzel demişti. belki dergiyi alayım diye demiştir :)

  • pike  (24.01.14 20:58:34)
Bugün bir arkadaş "Senin kafa çalışıyor ya" dedi. Yarım dakika sonrasında "Aha, durdu geri" demesini saymazsak iyi bence.

  • aychovsky  (24.01.14 20:59:16)
çok güzel giyiniyorsun.
dışarıdan amerikalı cool bir insan gibi duruyorsun.
saç işinden anlıyorsun.

son bir hafta içinden pasajlar. erkekim ve söylenen özelliklere sahip olduğumun zaten farkındayım. bu yüzden iltifat gibi gelmiyorlar artık bana. özgüven, ego vs. değil, kendini bilmek benimkisi.
  • papillon7  (24.01.14 20:59:23)
Çok mükemmel saçlarım varmış. Okulda bir asistan dedi.

  • sen git ben geliyorum  (24.01.14 21:06:17 ~ 21:07:17)
yaklaşık bir yıl önce falan bir arkadaşımın kuzeni hatun, biz biraz yakınlaştıktan sonra sesin çok güzel falan demişti. acayip gaza gelmiştim. ara ara o iltifatı hala bekliyor gereksiz triplere giriyorum. gereksiz şekilde benimle dalga geçip bende kalıcı hasarlar da bırakmış olabilir.

  • ssge  (24.01.14 21:07:13)
duyurudan bi kullanıcı bana çok hoşsun dedi.

  • namus ninjası  (24.01.14 21:08:21)
'Atkın ne guzeel' dedi bi arkadaşım. 2-3 gun once. :'((

  • mandalina kokusu  (24.01.14 21:08:22 ~ 21:11:04)
durakta beklerken bir amca elimi işaret edip, 'sizin gibi güzel kızların parmağında yüzük olmuyor, neden?' dedi. bir kaç ay önce.

  • rock n roll  (24.01.14 21:09:03)
@mandalina kokusu

dostum yalnız sana edilen bir iltifat yok ortada
  • dalessandro  (24.01.14 21:10:34)
Yaklaşık 15 gün önce çok tatlı ve sempatik olduğumu söylediler.

  • verbanadüşlerimi  (24.01.14 21:10:45)
aman yeğenim, yiğidi yüzüne karşı met etmezler asfdasdf

bugün yaşanmış, ben sonradan öğrendim:

uyuşturucu bağımlısı esrarkeş yaşaması suç bi kuzenim var. teyzemle her gün kavga dövüş tabi. bu sabah gene rutin bi kavga sırasında teyzem beni övmüş, ablama özeniyorum valla şu eyyor annesine ne kadar bağlı ne kadar terbiyeli falan filan. kuzenimde, siz eyyor'u iyi bi bok sanıyonuz ama hep kızlarla görüyom falan filan demiş(yavşak kötüleyecek başka bi şey bulamamış resmen sanki kadın satıyoz amk). annesi de durur mu yapıştırmış cevabı, erkek ol da sende yap adfdadsf

o ibneyi görünce amk ama beklesin..
  • eyyor  (24.01.14 21:13:33)
değerli kullanıcımız, tl yüklemeniz gerçekleşmiştir. kendinize iyi bakın

6 sene önce kontör yüklerken

iltifat değil dimi :(
  • GibsonRules  (24.01.14 21:17:44 ~ 21:19:54)
1 hafta önce - sen niye geliyosun ki buraya? (spor salonu)
dün - ayy nasıl yapıyosun ya bravo! (pilates dersi)

spora gitmek dışında evden çıkmadığım için elde bunlar var.
  • bxgx  (24.01.14 21:21:27)
geçen hafta masaj yaptırdığım kadın çok uyumlu birisine benziyorsun demişti :)

  • jamalbsf  (24.01.14 21:21:55)
Yönetmenim, sevgilimle tanıştığında hakkımda 'çok süper tatlı kız değil mi yaw' demiş ^_^ Dün de birlikte çalışacağım bir yazardan (ismini vermiim) 'çok şıksın seni görmek çok güzel' iltifatı aldım teşekkür ettim. :)

  • amelie poulain  (24.01.14 21:57:42 ~ 21:58:03)
bugün yorgun görünmüyorsun.

  • sttc  (24.01.14 22:01:10)
2 saat önce aldım.
bu ses tonuyla neden seslendirme yapmıyorsunuz?

  • colorwithnotexist  (24.01.14 22:02:37)
fiziksellik disi:
- (gectigimiz yaz)yerden aldigi sigara izmaritini yakmaya calisan bir evsize uzattigim son 2 sigaramdan dolayi : cok guzelsin ve bunu asla unutmayacagim.
-(bir kac gun once)cehennemi cennet etti (aglarim buna)

sanirim bunlar fizikselden iltifattan daha guzel hissettiriyor bana
  • 65 derece  (24.01.14 22:04:24)
böyle bıyığım olsun, ölsem de gam yemem. bıyıktan başka bir iltifat almışlığım da yok ama her hafta bir tane alıyorum en azından. evet pala bıyıklıyım.

  • hasmetizm  (24.01.14 22:04:46)
5 dakika once.
yuzun idare eder de popon guzel.

yuzumun guzel olmadigina mi uzuleyim yoksa en azindan popom guzelmis diye mi sevineyim bilemedim.
  • nicki martin  (24.01.14 22:25:53)
Dün.

A-101'deki kasiyer abi öğrenci misin muhabbetinde sonra yurtta mı evde mi kaldığım bilgisini edinip evde kaldığımı öğrenince bi de kız bulursun oh değme keyfine deyip depoya doğru yol almaya başladıktan sonra arkasını dönüp herkesin duyacağı seviyede "sen bulamıcan da kim bulacak, yakışıklı adamsın." deyip yoluna devam etti.

beyler :(
  • materyalist imam  (24.01.14 22:37:14)
hatırlayamadım valla. uzun zamandır almamışım demek ki.

  • devilred  (24.01.14 22:47:11)
saçlarımı kestirdiğimi henüz gören arkadaşıma nasıl olmuş diye sorduğumda;

"sen her halinle güzelsin, bebek gibi yüzün." dedi.

canım benim. eheh
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (24.01.14 22:48:23)
Önem verdiğim bir şahsiyet önem verdiği başka bir şahsiyete dun beni tanıştırırken besirzade de iyi bir arkadaşımızdır dürüst vatanını milletini seven birisidir dedi aldığım en klişe iltifat sanırım ama olsun sağ olsunlar :)

  • besirzade  (26.01.14 14:35:14)
İki ay önce. "Büyüleyicisiniz".

  • old possum  (26.01.14 14:50:57)