camper

övüle övüle bitirilemeyen camper' dan ayakkabı almaya karar verdim ama malum fiyatlar... o kadar para verdikten sonra sorun çıkmaması lazım. bir sorun çıkarsa kendimi yakarım. neyse pelotas x-lite modelinin kahverengisini beğendim. hiç kullanan var mı? bir sorun çıkar mı? sorun çıkarsa değiştirirler mi? rahat mıdır?

ayakkabı da bu: www.camper.com

en iyi modeli bu bence. gerçi ben siyahını tercih ederdim.

al, pişman olmazsın. camide çaldırana kadar benim de çok sevdiğim bir camper'ım vardı.
  • sen git ben geliyorum  (24.01.14 20:21:13)
pisman olmazsiniz, pelotas lite cok hafif ve cok rahatlarlar.

  • Labyrinthe  (24.01.14 20:39:01)
link'deki ayakkabıya bakamıyorum açılmadı ama altı daire daire düz olanlarından sakın alma hafif ıslaklıkta jilet gibi kayıyor ayakkabıyı giyemiyorum amk

  • jamalbsf  (24.01.14 21:05:47)
tabandaki kirilma sorunu neymis bilmiyorum ilk kez duydum. simdiye kadar 3 tane camper ayakkabi aldim. ucunden de cok memnun kaldim. bir ayakkabiya ihtiyacim oldugunda baktigim ilk yer camper. bir tanesinin yaninda hafif bir acilma olmustu 6 ay sonra. geri goturdum hic birsey demeden degistirdiler. bi tane bot almistim. 1 haftaligina avrupaya geziye gittim kisin ortasinda. 1 hafta boyunca bot karlarin icinde durdu nerdeyse. ici biraz nemlenmisti. yine geri goturdum, degisim yapacaklardi, numarasi kalmadigi icin para iadesi yaptilar. sonra outlet'ten ayni ayakkabiyi yari fiyatina aldim. tekrar da nemlenme sorunu yapmadi. giyindigim en rahat ayakkabi

  • crucio  (24.01.14 21:24:37)
  • Beckwith  (24.01.14 21:27:05 ~ 21:29:25)
bu şikayetleri ben de gördüm. bu yarılma olayı beni de korkutuyor ama bu şikayetler zaten çoğu markada var. diğer markalardan bezdiğim için ve 2 yıl garanti desteği yüzünden bu sefer camper almak istiyorum. diğer türlü nike-adidas-lacoste falan aldğım ayakkabılar 1 sene bile dolmadan pert oluyor ve ayakkabıyı değiştiremiyorum. camper da hiç olmazsa değiştirme imkanı var okuduğum kadarıyla.

  • gfreeman  (24.01.14 21:42:23)