iliski yardimi

Arkadaslar randevum iyi gecti hatta 2 defa bulustuk ve birbirimzden hoslandik. Bu sefer kiza iliski teklifi yapacam ama nerde yapilir ? :) 2 kere kahve icmeye gitik ve son bulusmada koluma girdi. :D arabam da var yarin altimda, ne yapmsam ki yarin. Kiza mutlaka teklif de yapacam

Valla kişiden kişiye değişir tabii ama ilişki teklifi konsepti komik geliyor. İnsanlar gider oturur, içer eğlenir, sonra da öpüşür falan ne bileyim. Teklifle olacak şey değil bence.

  • whoosie  (24.01.14 19:20:12 ~ 19:20:20)
Bilmiyorum almanyada bazi arkadaslar bu iliski teklif kültürü kalkti diyor :) eskiden vardi bunlar *benle beraber olmak istiyormusun?* felan filan :D

  • samiabi19  (24.01.14 19:24:36)
teklif ney lan. en fazla senden etkilendim dersin. teklif ney olum. yıl olmuş 2014.

  • melancholyman  (24.01.14 19:28:17)
Teklife gerek yok, zaten sevgili olmuşsunuz. Olaylar gelişsin.

Ay-yıldönümü tarihi kesinleştirmeye çalışıyorsanız ayrı konu.
  • aychovsky  (24.01.14 19:28:32 ~ 19:29:28)
Ney teklifi? Sakin ha, kiz gotuyle guler sana.

-_-
  • fortisvita  (24.01.14 19:40:44)
Neden ya, nasıl hissediyorsan öyle yap arkadaşım. Yemeğe çıkar. Şarap filan için. Ya da bu kadar erkenden şaraplı yemek ağır kaçar diye düşünüyorsan bir yere eğlenmeye götür. Bira vs içersiniz. Uygun bir anda öpersin ve sonra sorarsın benimle birlikte olmak ister misin diye. Ya da önce sorar sonra öpersin artık duruma göre.

Hadi hayırlı olsun kardeş :)
  • pandispanya  (24.01.14 20:44:04)
ilişki teklif edilmez, kendiliğinden geliştiğine, kader olduğuna ikna etmen lazım. yanı konuşarak değil elini tutarak veya öperek falan. müzakere mi olm bu konuşarak çıkma teklifi ediyosun?

  • r_u_h  (25.01.14 14:11:09 ~ 14:11:29)