youtube a video ekleme

youtube a 1 saat uzunluğunda 442 mb boyutundaki bir belgeseli ekleyeceğim. bunun boyutunu kaça ve nasıl indirmeliyim. windows movie maker çalışmıyor. cafcaflı olmayan, sadece video yu parçalayıp, boyutunu da küçültebileceğim bir program tavsiye edin lütfen. dire link daha bir hayırlı olur; çok sağolun.

10' üzerinde de videolar olabiliyor. ama nasıl yapıyolar bilmiyorum. 20' civarı vid'ler gördüm.

  • can see  (27.05.07 00:57:44)
galadnikov teşekkürler önerin için ama virtualdub çalışmıyor; alternatifi nundub da çalışmıyor. bütün codecler yüklü olmasına rağmen abidik gubidik hata veriyor kendisi. lütfen bi yardımcı olun be abiler ablalar.

  • comptrol  (27.05.07 01:04:10)
arkadaşlar, yardımlarınız için sağolun ama bu video dünden beri beni uğraştırıyor ve halledemedim. haliyle de vazgeçtim upload etmekten. upload etmeyi düşündüğüm belgesel ise buydu:
www.eksisozluk.com

tekrar teşekkürler.
  • comptrol  (27.05.07 12:49:29)
director accountuyla olmuyor mu ? videonun senin olması gerekiyor galiba tek kısıt o olsa gerek.

  • ozdek  (27.05.07 22:16:25)