354. Dönem Acemi 5.J.EĞT.A.K.LIĞI/KASTAMONU Yazarlar Grubu

Tertipler, bakıyorum ki birsürü insan buraya düşmüş, bu duyuru altında toplanıp birbirimize yardım edelim.
Daha önce burada askerliğini yapmış arkadaşlar da yardımcı olursa çok seviniriz.

ben de bu yazarlardan birisiyim, daha sonrasında da şırnak il jandarma komutanlığına gideceğim, şırnak'a gidecekler beni yeşillendirsin.

  • anarsik kurbaga  (24.01.14 17:56:00)
Ben de şanlıurfa jandarma il komutanlığına gidecegim, merkezde olacağız sanıyorum.

  • baterist  (24.01.14 17:59:12)
5 şubatta teslim olarak aranızda olacağım beyler. sonrasında erzurum'a gidiyorum.

  • yonetmeyen yonetmen  (25.01.14 19:30:14 ~ 19:30:34)
ilçelere 3-4 kişi dağıtım yapılacaksınız. torpilin, şansın olursa merkezde kalırsın. ilçeye dağıtımın olursa çarşı iznin olmayabilir zira. CCC 349.KSD CCC

  • kelepir  (25.01.14 19:41:49 ~ 19:42:27)
Sevk tarihi 3-7 şubat arası gözüküyor. Hangi gün teslim olmak lazım arkadaşlar sizce? erken teslim olsak şafaktan düşmeye başlar mı?

  • baterist  (26.01.14 11:52:58)
baya kalabalık olucaz kastamonu'da:)

oradan sonra da diyarbakır.

umarım denk gelen arkadaşlar olur.
  • zizou  (27.01.14 11:02:34)
Kastamonu'da buluşalım mı teslim olmadan? buluşacaksak nerde buluşalım? samsun'dayım bilet bulamadım samsun üzerinden geçecek olan var mı? haberleşelim gençler.

  • anarsik kurbaga  (04.02.14 11:17:26)
Ben bu gece İstanbul'dan yola çıkacağım, muhtemelen yarın sabah 07-08 civarı Kastamonu otogarında Ulusoy yazıhanesinde olucam. saçlarımı kestirmedim, Kastamonu'da veya kışlada kestiririz diye düşünüyorum.

  • baterist  (04.02.14 14:00:15)
dışarıda traş olacaksanız ilk önce fiyatı sorun. yoksa esnaf asker gibmeye çok meraklı. 10 liradan fazla vermeyin.

  • kelepir  (04.02.14 14:10:53)
hangisi daha mantıklı, kışla da mı yoksa esnafta mı traş olalım?

  • baterist  (04.02.14 14:12:01)
ben de 6'sında teslim oluyorum. esas yerim muş. gazamız mübarek olsun cendermeler.

  • mr dort nala  (04.02.14 17:39:39)
dışarıda 3 numara traş olun gidin. olmazsanız içeride bi asker traş eder kurbanlık koyun gibi dizilirsiniz. bi de duş olayı ilk günler sıkıntı olabilir kafanı yıkayamazsın daha sonra da duş sıkıntı hep ama alışıyorsunuz :)

  • kelepir  (05.02.14 10:22:02)
Telefon sokabilme durumu nasıl acaba? Millet telefonla takılırken pisman olmayalım.

  • mindtrack  (06.02.14 13:53:02)