[]

java sorunu

javayı sitesinden yükleyemedim eskileri komple kaldırdım oyunlara falan giremiyorum f.belleğe komşunun pcsinden javayla ilgili ne varsa yükledim ama setup hangisi oluyor bir türlü bulamadım yardım eder misiniz?
 
  • cetoxim  (24.01.14 01:09:20) 
hiç bir şekilde indrime yapmıyor çoğu yüzde 98 veya 99 da kalıyor araştırdım win32 ye bulaşan bir virüs bana java lazım javayı başka bir bilgisayrdan yükledim pc me attım ama setubu bulamadım bu şekşlde java çalışmaz mı?


  • _k_u_z_g_u_n_  (24.01.14 01:24:10) 
halettim 3 virüs tarayıcıyla combofix.malawerebytes,diğeri karışık bir iş winrardan yapılan temizlik


  • _k_u_z_g_u_n_  (24.01.14 03:35:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.