[]

Ucuz uçak bileti

Merhaba arkadaşlar, ucuz uçak bileti bakıyorum ekobilet, tripsta gibi sitelerden. fakat bu biletlerle thy'de online check-in yapamadığını söylemiş bazı arkadaşlar. ben uçağa işten çıkıp yetişeceğim için benim için online check-in olması çok önemli. hangi ucuz bilet sitesinden alınan bilet thy için online check-in'e uygundur? Siz hiç sorun yaşadınız mı, deneyimlerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.


 
bugune kadar ekobilet dahil bi dunya ucuz ucak bileti sitesinden bilet aldim, online check in problemi hic yasamadim. istisnasiz hepsinde artik e-ticket kesiliyor, pnr numaran oluyor. onunla rahatca online check in yapiyorsun.


  • seker sey  (24.01.14 03:38:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.