dilekçe yardımı

eksiduyu.ru
bu duyurudaki durum için dilekçe yazılacak ama bir türlü yazamadım. yazdım sert olmuş sildim, yazdım anlatamadım sildim vs..

yardım eli uzatacak biri var mı ?

hocam yazdığın duruma göre yazacağınız dilekçenin hiç bir faydası yok... fakat devamsızlık uyarı yazıları gelmemişse, okuldan postayla gönderilmemişse bir nebze okul müdürüne ceza aldırabilirsiniz, resmi prosedüre uymadıkları için...
2 gün arka arkaya gelmezse disiplin kuruluna sevk edilmiş olması lazım. 5 gün dolduysa bir uyarı yazısı gelmesi lazım postayla eve... sanırım çocuk onu da saklamıştır...
çocuğa sorun devamsızlık uyarı bilgisini yırttı mı sakladı mı? eve devamsızlık uyarı bilgisi gelmediyse usulden belki yırtabilirsiniz...
  • inanmazsan inanma  (23.01.14 22:42:39)
@inanmazsan inanma, uyarı yazısı yok dedik müdür gönderdim demiş. çocukla değil muhtarlığa bakın demiş ama ne eve gelmiş ne muhtarlığa o dilekçe. müür de gönderdim diyor elinde gönderdiğine dair belge vs varmış.

disiplin kuruluna sevk olmadı hiç. olsa sonradan da olsa aile o kadar görüştü haberimiz olurdu, söylenirdi yani. uyarı yazısı yırtmadım diyor ama korkup yırtmış da olabilir bir diyemem maalesef.

kısacası müdür postayla gönderdim diyor. ama ne eve ne muhtarlığa bir şey gelmemiş. yahu 9 da ilk dönemde bırakma mı olur çocuk soğudu ya, gitmem iyor artık okula.
neyse çok teşekkürler.
  • uzunuzunilgi  (23.01.14 22:50:30)
hocam giden defteri diye bir şey var... orada sizin çocuğa giden mektubun gün ve sayısı olur... e-okulda da kayıtlı olur... göstermesini isteyebilirsiniz.gösteremezse suç duyurusunda bulunacağız deyip müdürü korkutabilirsiniz. ama sayısı ve günü varsa yapacağınız hiç bir şey yok. sadece geçmiş güne rapor alırsanız kurtarabilirsiniz...

  • inanmazsan inanma  (23.01.14 22:57:11)