[]

Tenis dersi

Tenis dersi almak istiyorum İstanbul'da. Yalnız çok fakirim. Var mı önerebileceğiniz uygun bi' yer?
 
fakirsen başlama hacı. üniversitede falan değilsen tenis pahalıya patlar. tenis zengin sporu değil ama türkiye tesis açısından yetersiz olduğu için pahalıya patlıyor.


  • bunlarolmaz  (23.01.14 22:19:13) 
Aylık 100 liraya oynayamaz mıyız yani?


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (23.01.14 22:36:46) 
oynama diyorum hobi olarak yine izlersin:)


  • gokhanbulut  (23.01.14 22:39:18) 
raket masrafını saymazsak hocadan 1 ders alabilirsin. Ankarada saati 50-60 tl. İstanbul'da daha fazladır.


  • bunlarolmaz  (23.01.14 22:39:47 ~ 22:40:02) 
ibb nin spor tesisleri var. fiyatları gayet uygun ama kalitesini bilemem.
www.sporas.com.tr

  • fuck is a four letter word  (23.01.14 22:44:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.