Aytaç pisi - Yuva Bulundu ^_^

Tekrar merhaba :)

Aytaç pisiye ev bulduk, duyuru sakinlerine de, yardımcı olan arkadaşlara da teşekkür ederiz.

Modlara not: Duyuruyu silebilir ya da üstten indirebilirsiniz. Sizlere de teşekkür ederiz. :3

-----------------------------------

Merhaba,

Daha önce de şu duyuruyu eksiduyu.ru yayınlamıştı robin crusoe nickli arkadaşım. Kendisi askere gitmek üzere, o yüzden Aytaç'ı geçici olarak bize bıraktı. Ancak evimde bir kedi daha var ve Aytaç hiçbir şey yapmamasına rağmen -sakin huylu bir kedicik yani- bizim Sütlaç feci depresyonda, yemek yemiyor, tuvalete gitmiyor, su içmiyor, Aytaç'ı sevdiğimizi görürse kısslamaktan ve hırlamaktan kendinden geçiyor. Şu anki durumda Aytaç'ı acilen sahiplendirmem lazım, açıkçası böyle olacağını bilseydim Aytaç'la ilgili olarak herhangi bir şey yapmazdım, ama Sütlaç'a da arkadaş olacağını düşündüm, bir insan bu kadar yanılamaz! :(

Linkini verdiğim bir önceki duyuruda Aytaç'ın fotoğraflarını görebilirsiniz. Çok yumuşacık bir kedi, doğru düzgün miyavlayamıyor bile. :( Ama benim kedim son derece salak olduğu için, korkuyor ondan. Aytaç sepetinden bile çıkmıyor doğru düzgün ve tek istediği şey kafasının, kulağının okşanması. Ki zaten fazla zamanın kaldığını da sanmıyorum.

Şu anki durumda, barınağa vermek istemiyorum. Evimde kapalı fakat ısıtması olmayan bir balkon var, şimdilik orada bir kedi evi yapacağım, ama Sütlaç'ın da kum kabı orada, nasıl girecek tuvalete bilemiyorum. Hani "Bizi alakadar etmez bu durumlar kardeş!" diyebilirsiniz, ama Robin ile ben çok uğraştık, tanıdığımız herkese sorduk, pek çok hayvan sahiplendirme sitesine yazdık, olmadı, en sonunda tekrar buraya sorayım dedim. Yaşı ileri olduğu için kimse istemiyor. Ek olarak, dişleri yok, bir önceki duyuruda da yazıldığı gibi, ve yaş mamayla beslenebiliyor -gerçi kuru mamayı da suyla karıştırıp ezerseniz yiyor- Ayrıca bir evin bir kedisi olması onun yararına olabilir, çünkü benim kedimden korkuyor -gerçi benim kedimden ben de korkuyorum, eşşek kadar sıpa- Aytaç ise ufacık tefecik, kucağınıza alınca hissetmiyorsunuz bile -ben ilk geldiğinde ve sepetini aldığımda, "içinde kedi mi var yahu bunun??" şeklinde şaşırmıştım :)-

Neyse, kısacası, barınak yoluna gitmeden, evde bu kadar zaman bakılmış bir canın kalan kısacık zamanı da huzurla geçsin istiyorum. Var mı bana yardımcı olabilecek bir arkadaş?

Teşekkür ederim şimdiden..

edit: sevgili modlar, bir süre üstte kalırsa seviniriz ailecek.

edit: kusura bakmayın, iletişim bilgilerini unutmuşum:

nurselipekci[at]gmail[nokta]com

ayrıca duyuru üzerinden de ulaşabilirsiniz, sık sık bakıyorum buraya da, mailime de.

valla ben de öyle sanıyordum ama ben robin ile konuştuğumda zaten geçici alacağımı söylemiştim, o yüzden dana önceki ilanı silmedi kendisi.

  • pasp  (23.01.14 22:01:27)
kusura bakma tsirkul, kafa gitti benim de kedilerle uğraşmaktan :/ ekleyeyim. teşekkürler uyarı için.

  • pasp  (24.01.14 00:04:10)
doğru düzgün bir cevabım olmamakla beraber yazmaktan kendimi alamadım. çok üzülüyorum bu kediye inşallah birisi alır ve geri kalan ömrünü huzurlu bir ortamda geçirir:(

  • nick konusunda kararsizim  (24.01.14 11:46:26)
bende 2 kedi var, onlar olmasa alırdım. benimkiler yer bunu.

umarım bir alıcı çıkar. seni de kutluyorum, çok asil bir davranış.
  • [silinmiş]  (24.01.14 20:36:58)