kan terlemek

çok dramatik geliyor değil mi?

kollarımdaki gözeneklerimde kırmızı benekler gördüm ve dikkatli bakınca kan olduğunu farkettim. daha önce yazın çok karşılaşmıştım bu görüntüyle. yeni değil yani bende. belirtmek gerekir mi bilmiyorum, beyaz tenliyim.
uzun zaman sonra salonda spora başladım bunun etkisi olabilir mi bilmiyorum..

nedir sizce sebebi?

kanama bozukluğu ilgili hastalıklar böyle de belirti verebiliyor hematoloji kliniğine gidin.

  • neferkitty  (23.01.14 14:58:53)
benim de kollarımda minicik minicik binlerce kan beni var. ya da ben onları ben sanıyorum.
çok yakından bakmazsam belli olmuyorlar ama. piksel boyutunda böyle.

  • inawen  (23.01.14 15:00:35)
@inawen aynı benim de öyle. ama silince geçiyor. kurumuş kan yani bendeki.
@neferkitty uzun süredir düzenli kan değerlerim kontrol ediliyor. hiç bir anomali görünmeden de böyle bir sorun olabilir mi?

  • shubulubapshubaptishaluva  (23.01.14 15:03:22 ~ 15:04:21)
deriyi sıkınca kan çıkması gibi bir şey yok bende. yani pixel boyutunda kırmızı benekler var. tırnağımla kazıyınca geçiyor. ama bende kansızlık yok yani hatta baya ortalamanın üst yarısında değerlerim. pıhtılaşma zamanına da bakılıyorsa genel testlerde, ki hatırlamıyorum tam, onlarda da bi sorun yoktu.

  • shubulubapshubaptishaluva  (23.01.14 15:18:54 ~ 15:23:01)
hee, benimkilerden kan çıkmıyor. öyle derinin altında duruyorlar.

  • inawen  (23.01.14 15:22:34)