Banyodan sonra...

Nasıl kuruyorsunuz?

Bornozla oturup keyf mi yaparsınız?
Yoksa havlu ile mi takılırsınız?
Yoksa hemen banyoda havlu ile kurulanıp giyinir misiniz?

bornoz sevmem. havlu ile yatakta takılıyorum. bu sebepten çok ders kaçırmıştım üniversitede =/

  • esek sipasi  (23.01.14 10:28:31)
şu bornoza bir türlü alışamadım. ıslak ıslak nefret ediyorum zaten yaz, kış hemen kurulanır giyinirim.

  • jamalbsf  (23.01.14 10:30:49)
bornozla 1 saat takılırım

  • rock n roll  (23.01.14 10:35:12)
Üstümde havlu ile 15-20 dk üzere otururum hatta bazen uzanırım, kısıtlı zamanlarda bile zamanlamamı ona göre ayarlarım.

  •   (23.01.14 10:38:36)
Nerdeyse akşama kadar bornozla takılırım.

  • immortal  (23.01.14 10:40:08)
Hararet gitsin diye bornozla 5-10 dakika takılırım. Banyodan çıkar çıkmaz kurulanıp giyinmek hayatta nefret ettiğim şeylerin ilk sıralarında yer alır.

  • japon askeri  (23.01.14 10:44:56)
saçımı mutlaka havluyla kuruturum. acil işim yoksa 15-30 dk bornozla takılırım. daha fazla değil.

  • [silinmiş]  (23.01.14 10:56:52)
çıkar çıkmaz kurulanır giyinirim

  • GibsonRules  (23.01.14 10:57:41)
Banyo havlusu ile maksimum 3 dakikada kurulanırım.

  • dusunuyorumoyleysevurun  (23.01.14 11:25:55)
bornozla rahat bi saat otururum

  • Solem  (23.01.14 11:27:52)
Evde yalnızsam bütün gün oturur, karaoke bile yapabilirim evde bornoz veya havlu ile. Yalnız değilsem 15-20 dakika falan.

  • aychovsky  (23.01.14 11:31:13)
bornoz sevmem. havluya sarınıp çıkar hemen giyinirim.

  • kakao  (23.01.14 11:32:45)
Havluyla kurulanıp evde yarım saat kadar çıplak takılırım.

  • dalessandro  (23.01.14 11:35:43 ~ 11:36:06)
Bornozla miskinlik. Acil isim olsa bile o miskinlik keyif yapilir

  • zigi  (23.01.14 11:36:56)
çok sıcak suyla yıkandığım ve "ıslak vücut soğuğu"na karşı ekstra hassasiyetim olduğu için, suyu kapatır kapatmaz bornozumu giyip havlumu kafama sararım. saçları, bacakları falan yerlere su akmasın diye bi' silerim.

ondan sonra bornozla 1 saat civarı, doğal yollardan tamamen kuruyup "niye bornozla oturuyorum lan ben?" diyecek noktaya gelene kadar takılırım.

sonrasında, soğuk artık işlemediği için, seksi bir hareketle üzerimde ne varsa atar ve giyinirim.

banyoya kıyafet sokmayı hiç sevmiyorum, mecbur olmadığım sürece de yapmıyorum. duş almak amacıyla gideceksem banyoya, bornozun içinde ve çıblak olmam gerektiğine inanıyorum. banyo yapmak için eşofmanla oraya girdiğimde eve ayıp ediyormuşum, terbiyesizlik yapıyormuşum gibime geliyor.

(polo'dan bornozum var aq, tabii ki bornozla gezicem, pis fakirler)
  • der meister  (23.01.14 11:37:15)
benim bornozum chakra

  • [silinmiş]  (23.01.14 11:57:06)
Direk kurulanırım. Hayatım koşturmacayla geçiyor.

  • arnold schwarzeneger  (23.01.14 12:51:48)
bornoz ile çıkar Fransa'nın saklı bahçelerinden üretilmiş şarabımdan bir kadeh alır üzüm eşliğinde üçlü kanepeme uzanır... şaka şaka. havlu ile çıkar bir sigara yakarım o an ruh halime göre bir parça açar sigara ile müziğin bitişini denk getirir kurulanma faslına geçerim.

  • Hendrix'e tapan adam  (23.01.14 13:01:57)