[]

şeytan hakkında

şimdi şeytan bize vesvese falan veriyor peki sizce o insanları duyabilir mi yani demek istediğim şeytana bak kanka ayağını denkal bu gidiş hayra alamet değil kendine bizimde sonumuz hayra alamet değil bir anca af dile zaten sen Allah'ın yapabileceği şeyleri bizden daha iyi biliyorsun falan çok bağışlayıcı belki denedi kabul olmadı mı nedense bu takılıdı aklıma :)
not:kanka abartmadır :) 
Ciddi mi soruyorsun?


  • evergreen  (23.01.14 00:23:56) 
varsa duyar. yoksa da kendi kendine konuşmuş olursun. şöyle diyim ben sana her türlü bir şey olmaz, garantisi benim.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (23.01.14 00:25:21) 
onlinesa duyar, offlinesa tek tik gözükür


  • ack3000  (23.01.14 00:28:18) 
bizi duyuyorlar ki vesvese veriyolar :)
olay kabaca şöyle; iblis ve yandaşları pek sevmedikleri ademoğlullarını aralarında paylaşırlar. sen bu adamı tut bu benim diye. yani herkesin ayrı şeytanı vardır o ilgilenir herşeyinle. en çok da namazda uğraşır. besmelesiz yaptığın işlerden(yemek, kıyafet vs) nasiplendiği rivayet edilir. yani besmele çekerek zayıflatabilirsin şeytanını. oyuncu değişikliği yok diye biliyorum.
Peygamber Efendimizin şeytanlarının sonradan müslüman olduğu da başka bi rivayettir.
başka sorun varsa alayım
edit olarak onlar zaten durumu biliyolar söylemen bi işe yaramaz antlaşma öyle. ademoğluna secde etmedikleri sürece o iş olmaz. o da ağır geliyor egolarına
  • seksen9  (23.01.14 00:33:27 ~ 00:38:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.