Kulaklığınızı nasıl kullanıyorsunuz?

Merhabalar

Kulaklık aldığım zaman hemen bozuluyor. Öyle hor kullanan biri falan da değilim. Sinirimi bozuyor bu durum. Siz nasıl muhafaza ediyorsunuz kulaklığınızı?

toshibanın 5 yıldır kullandığım kulaklığı var hala kullanıyorum,bu kulaklığı defalarca yere düşürdüm üstüne bastım,kablosuna asıldım fakat hala sapasağlam.

iş kulaklığın kalitesinde.
  • gorki  (22.01.14 23:41:25)
yerde şu an

  • eyyor  (22.01.14 23:41:42)
www.ebay.com

teknosa'da indirime girdiğinde almıştım iki tanesini on liradan daha ilkini bir buçuk senedir kullanıyorum. bundan önce de bunu kullanıyordum iki seneden biraz fazla dayandı. tam bir f/p ürünü ve gayet de hor kullanıyorum denebilirdi.

sağlam kulaklık istiyorsanız cidden bu kulaklığı bi deneyin beş on lira arası bir şey zaten bir yıl garantisi benden bozulursa bendeki yedeği gönderirim.

yok lan göndermem ama yine de bir şans verin bence.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (22.01.14 23:46:36 ~ 23:49:13)
her hafta bir kulaklik bozuyorum

  • little miss rejectee  (22.01.14 23:47:18)
Yahu üstüne titriyorum direk bozuluyor çıldırıyorum

  • cemlemikonusuyorsun  (22.01.14 23:47:56)
Giriş yerine dikkat etmek lazım, kullanırken cebinize filan koyuyorsanız ucunda bükülme katlanma olmamasına dikkat edin. Ama öncelikle kaliteli bir kulaklık kullanın.

  • amelie poulain  (22.01.14 23:50:45)
kulaklığın kalitesindeymiş ben de bunu anladım. eskiden benimkiler de bi ayda fazla dayanmazdı çok temiz kullandığım halde. blackberry telefonla 5 yıl önce verdikleri kulaklığı şu an hala kullanıyorum ve tıkır tıkır çalışıyor. üstüne 2 telefon değiştirdim kulaklık sapasağlam :) ne demiş adam, "ucuz mal alacak kadar zengin değilim".

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (22.01.14 23:55:51)
Kulağıma takıyorum. Başka türlü duyamıyorum müziği.

  • syd  (22.01.14 23:57:57)
48 liraya sony aldım canavar gibi 6 ay oldu

  • _k_u_z_g_u_n_  (23.01.14 00:00:04)
kulakiçi kulaklık dayanmıyor bana da. her yeri dolaşıyor bilmem ne, bozuluyor bir şekilde. ama kulaküstü daha iyi, üzerine doluyorum kablosunu bir şey olmadı şimdiye kadar.

  • mayaa  (23.01.14 00:10:24)
Çok az kullanıyorum kulaklık ve az kullanan biri için fazla denebilecek bir paraya aldım bir tane overhead olanlardan. Iyi geçiniyoruz.

  • armagan  (23.01.14 00:19:24)
İki sene önce Teknosa'dan 10 TL'ye Philips'in kulaklığını almıştım, bir ay önce tekini bozdum. Yenisini aldım, 15 Tl civarı bir şey olmuş; gidiyor şimdilik. Genelde de hor kullanırım, nasıl dayandığını bilmiyorum.

  • aychovsky  (23.01.14 16:42:50)
Son 18 ayda 7-8 farklı kulaklık kullanmış birisi olarak çareyi sonunda buldum. Ciddiyim.

Öncelikle 3 tane headphone şeklinde olan, 4 tane de kulakiçi bozmuşum. Fiyat skalası 15 TL ile 160 TL arasında değişiyor.

En büyük problemler:

Taşınırken(cepte vb.) kablo kırılması(ip kablo ya da kablo sarıcı aparatlar ile çözüldü)
Kabloları kemirerek bozmak(bunu asla çözemedim)

Çözüm:

Bluetooth kulaklık
www.dr.com.tr

Kemirme derdi kalmadı, şarj kablosunu mümkün mertebe taşımıyorum vb.
  • saygilarefendim  (23.01.14 17:03:01)