Günlük daire (yardim piliz)

Öhöm öhö  öncelikle duyurumun tüm güzel insanlarina selam eder iyi geceler dilerim
yillarin eksi duyuru ferdi olarak GÜNLÜK DAİRE isine girdim suan icin hem piyasayi ögrenmek hemde fazla risk almamak adina bu işe tek bir (1) residance daire ile bismilllah dedim

nasipse de siz duyurumun guzel insanlari sayesinde güvenilir temiz ve ahlakli bir sekilde bu isi devam ettirmeye niyetliyim aramizda buralarin daimi müsterileri elbet vardir ben hem o arkadaslara yeni bir adres :) hemde daha önce kullanmak isteyipte kafasinda türlü soru isaretleri ile kullanmaktan cekinen tüm arkadaslarima ilac olmaya geldim :)

ilac dedim cünku hem zeki, hem cevik hemde en önemlisi Ahlakliyim :)sizde günlük daire ariyorsaniz, ve bu tarz konaklama ile ilgileniyorsaniz beni tercih ederseniz cok sukela olur (sloganim olabilir bu bak )
size minnettar kalirim ayrica güvenilir bir daire de bulmus olur, akliniza da yok kamera varmiymis yok temiz olurmuymus gibi sorular da takilmamis olur

Dairem BEYLİKDÜZÜ nde dileyen arkadasima dairemin fotolarini yollayabilir uzerine konusabiliriz tşk saygilar ;)

Ps: bu arada daire tek dairem oldugundan simartilarak dizilmistir gayet şik ve kalitelidir bu da tarihe not olarak dusulsun :)

airbnb ye eklemeyi unutma.

o değil de kaç gizli kamera var? :D
  • sttc  (22.01.14 21:52:44)
O bahsettigin siteyi ilk defa göruyorum arastiracagim,aslinda bu konu hakkinda ayrica duyuru acmayi düsünüyordum sahibinden.com u biliyorum onun disinda nerelere ilan yada duyuru verebilirim diye hadi gencler bir omuz verin halledelim du isi
kamera olayida oyle bir sey asla yok hatta gelen arkadaslarin gönlünü rahatlatmak icin arastirdim piyasada
oda da kamera falan varmi yokmu hepsini tespit eden cihazlar varmis onlardan almayi dusunuyorum
  • soulmate  (22.01.14 22:03:06)
Listemden ekleyebileceğin bunları buldum:
www.heryerdeevim.com
tr.airbnb.com

Yalnız ben de merak ettim kaç tane kamera var?

Ekleme yapayım o cihazlarla ancak uzağa görüntü gönderen kamera ve böcekler tespit edilir büyük ihtimalle, yerel kayıt yapan cihazları bulmak imkansız gibi.
  • mindwars  (22.01.14 22:19:08 ~ 27.01.14 05:36:42)
Mindwars siteler icin cok sagol ya onlarida arastirip en kisa zamanda faydalanmaya calisacagim suan icin laptopun ekrani kirildigindan tel.den giriyorum dedigim gibi en hizli sekilde halledip yararlanmaya calisacagim yazdigin sekilde yardimci olursan da minnettar kalirim sana

Kamera ile alakali cihazlar hakkinda pek bilgim yok dedigim gibiben sadece gelen arkadaslarin nasil gönlünü rahatlatirim diye kendimce arastirma yapip böyle bir seye denk geldigim icin sizinle paylastim tekrar tsk alakaniz icin
  • soulmate  (22.01.14 22:31:57)
olabildiğince sade döşenirse ev akıllarda pek soru işareti kalmaz sanırım (birsürü incik cincik içinde aramak yerine boş duvar gibi, ayna varsa etrafı çok göremeyecek gibi) fiyat/fotoğraf ve ulaşım bilgisi, google earth'ten çevredeki merkezi lokasyonlara çizilmiş map vs olursa duyuruda güzel olur. gezmeye gittiğimde ev kiralayacaksam kriterim budur benim.

  • stereoseyfi  (22.01.14 22:39:11)
Stereoseyfi haklisin dairemde zaten Cok sik ve sade diyebilecegim bir dare ayrica Beylikdüzü nde cok merkezi biryerde dediklerini dikkate alacagim birde diyorum ki ne bileyim kartvizit bastirip civar fuarlara,clublere,cafelere falan el yordami ile dagitayim sizce ise yarar mi?

  • soulmate  (22.01.14 22:53:42)
Fiyat ne?

  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (23.01.14 00:09:55)
Mesaj attim

  • soulmate  (23.01.14 00:22:29)
Sen internette iyi reklamını yap önce, sonra kartvizit/direklere yapıştırmalık broşür falan hazırlarsın. Genel kullanıcı kitlen başka şehirlerden gelecekler olacak, kartvizit dağıtmayı heralde fuarlara gelenleri sana yönlendirsinler diye istiyorsun ama fuara gelecek insan önce kalacağı yeri ayarlar zaten fazla iş çıkmaz öyle.

  • mindwars  (23.01.14 01:37:30)
Fiyat bilgisini burada paylaşsan hoş olur. Bazı arkadaşların dönem dönem ihtiyacı olabiliyor.

  • arnold schwarzeneger  (23.01.14 08:07:45)
Cok haklisin hic oyle dusunmemistim (fuar konusunda) mindwars ,arnold yalnis anlasilmak istemedigimden uazmamistim aciktan (artik neyin yalnis anlasilmasi ise:)) neyse fiyatlandirma da söyle

Hafta ici: 100tl Cuma-Ctesi-Pazar: 120 tl
  • soulmate  (23.01.14 10:42:03)