Ne hissederdiniz?

Olay şöyle; benim bir tane sevgilim var. Mevzu bahis sevgilimin yalnız yaşadığı evine kuzeninin eski sevgilisi hatun geldi. Sebebi yıllık izne ayrılmasıymış. Bu iki şahıs arada sırada telefon ve sosyal medya ile iletişimde olan ama 2 senedir birbirini hiç görmeyen iki kişi. Plan bizim sevgilimle birkaç aylık ayrılık sürecimizde yapılmış. Dolayısı ile biz barışınca da iptal edememiş. Hatun cumartesi gününden beri orda kalıyor. Ben gerim gerim geriliyorum. Tarafsız olsun diye çok ayrıntı yazmadım şimdi bile çok uzun oldu. Okuyanlara şimdiden teşekkürler.
Siz olsanız ne hissederdiniz?

Kuzeni ile muhabbetine, eski sevgilisi ile muhabbetine bağlı. Kızın zorunluluktan kalıp kalmamasına bağlı. Siz ayrıldığınızda neden böyle bir plan yaptığına bağlı cevap.

  • sharon and hope  (22.01.14 21:35:15)
Kuzeni evli, çok görüşmüyolar. Kızla 2626272 sene önce sevgililermiş. Kızın İstanbul'da olması için hiçbir sebep yok, bir tane arkadaşı bile yok burda. Planı neden yaptıklarını anlayamıyorum ben zaten.

  • megerse  (22.01.14 21:38:28)
Gecmis olsun :)

  • bilan  (22.01.14 21:38:29)
Geçmiş olsun. +1

  • sen git ben geliyorum  (22.01.14 21:42:50)
hov... o işi silkerler. gerçekten de...

  • blues buzz  (22.01.14 21:44:54)
sevgilinin evine git kızla tanış, bak bi nasıl biri. sonra gel bize anlat

  • sharon and hope  (22.01.14 21:46:38)
neden iptal edememiş ki aslında?

  • akare  (22.01.14 21:47:26)
Kızla tanıştım. Sorunlu bildiğin, benim yanımda sevgilimi azarlıyo falan. Memnuniyetsiz. Sevmedim hiç iyice deliriyorum.

  • megerse  (22.01.14 21:48:32)
acını anlayamasam da paylaşıyorum.

  • tek millet tek dil tek yuzuk  (22.01.14 21:53:31)
bostan korkuluğundan hoşlananı ilk defa gördüm.

sevgilini o kız senin yanında azarlayınca sevgilin "peki" mi dedi?
  • cecilia  (22.01.14 21:55:10 ~ 21:56:13)
Bunlar yakın arkadaş ya sözde samimiyetmiş o. Daha doğrusu onu kimse azarlayamazmış, öyle şey mi olurmuş.

  • megerse  (22.01.14 21:58:07)
bıragghh de.

surata da o ifadeyi tam oturt.
  • cecilia  (22.01.14 22:00:33)
sen de kal? ne yap et sen de katıl ve sinsice kıza defolup gitmesi gerektiğini hissettir. yap bunu. (:

  • teoridefeminist pratiktegeysa  (22.01.14 22:10:41)
sevgiline durumu çaktırma kıymete biner sonra
kız güzel ki kıskandı falan diye düşünür daha çok delirirsin

  • acckr  (22.01.14 23:55:03)
Pompa Alarm \o/\o/\o/

  • juvee  (23.01.14 06:35:10)
abo ortama bak.

bacım kaç kendini kurtar, 3leme çekmenin peşinde o eleman askdjslad

yakın arkadaş filan değil onlar, sevgilin senden ayrıyken 'şu tarihte gel bende kal pompez yaparun' diye plan yapmış, sonra da o planını gerçekleştirmiş, tabii senle barıştığı halde niye daha hala böyle işlerin peşinde o da senin bileceğin şey.

ben hatun olsam, böyle bi ortamın ortasına düşsem valla kaçardım yani, pis pis şeyler asdjal
  • Mackinaw  (23.01.14 06:50:41 ~ 06:55:49)
Kızın beli tutulmuş dün gece acile gitmişler arkadaşlar. Ahım tuttu diye sevineyim mi yoksa ulan durup dururken gece gece insanın neden beli tutulur hastaneye gidilir diye üzüleyim mi bilemedim.

  • megerse  (23.01.14 09:06:23)
yavrum sen saf mısın? delirtme insanı yahu.

doktor kıza merhem yazacak. e beline kendisi süremeyeceğine göre sevgilin sürecek. günde minimum 3 defa sürecek olsa, e olur bu iş.

valla tebrik çiçeği falan yolla bence bu yeni çifte.
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (23.01.14 09:31:23 ~ 09:33:16)
Pompa var.

  • arnold schwarzeneger  (23.01.14 10:12:53)
bacı kardeş kusura bakma da senin sevgilin o hatunla kesin çarpıştı, bu birincisi.

senin sevgilinin o hatunda uzun zamandır gözü vardı ki 2 yıl görüşmemesine rağmen senden ayrıldığı ilk fırsatta o hatunu evine davet etti, üzerine senle barışmasına rağmen bu planı iptal etmedi, bozmak istemedi, bu da demektir ki bu eleman bu hatunu harbiden arzuladı ve elde etti, bu ikincisi.

sen de tam bir safsın ki burada 'hatunu göndermeyi başardım zafer benimdir' diye seviniyorsun, senin sevgilim dediğin eleman muhtemelen dün gece o hatunun belini sakatlayana kadar üzerinde çalıştı, hevesini aldı, sonra da bugün evinden gönderdi, bu da üçüncüsü.

şimdi şu yazdıklarımı alnın terleyene, ellerin titreyene kadar bi oku ve hazmet, sonra da neyin doğru olacağını düşünüyorsan onu yap.

hadi bakalım.
  • Mackinaw  (23.01.14 10:17:29)
e yuh. kötü hissederim, birlikte olduklarını düşünürüm

  • lilyb  (23.01.14 11:24:42)
bu iki kişi 2 senedir görüşmeyip, siz ayrılık sürecindeyken görüşüp plan yapıyorlar. ee güzelmiş, siz bunu öğrendiğinizde niye karşı çıkmadınız? kabul etmeseydiniz, ya iptal etselerdi veya başka yerde kalsaydı. kız arkadaş olarak sizde kalabilirdi. kalacak yeri yok ve yıllık izninde sevgilisi olan bir adamın evine geliyor, ilginç yani. neden bu kadar alttan alıyorsunuz? ben de bunu merak ettim.

  • oinone pe  (25.01.14 01:28:50)
kusura bakma ama onlar çoktan sikişmiştir zaten

  • blossom  (25.01.14 02:50:13)
ben zerre kiskanc olmayan bir insan olarak soyluyorum:

bu, devasa sacma bir durum.

barisinca iptal edememis diye bir sey yok. iliski yasadigin insan hayatindaki en onemli ve oncelikli seydir demiyorum. iki insanin da kendi hayati ve iliskileri olmazsa asiri sagliksiz durumlar ortaya cikar. ama bu durum o degil. bu yapilanin hicbir aciklamasi yok. boyle iliskisini(eskiyle) ayarlayamayan bir insan gercekten o iliskiyi(su anki iliskisi) yurutmek istemiyor ya da yurutemiyor izlenimi veriyor bana.

bir de yaninda azarliyor, bir de beli sey oluyor. vay vay hikayelere gel. beli neden sooolmus acba yea?! kiz da ilgi aci. hic hoslanmadigim insan tipi. ben oyle bir insani vaktinde begenmis insana bile saygimi kaybederim.

bence iliskini genel olarak gozden gecir. cok ciddi mantik hatalari var.
eski sevgiliyle ayrildigim donemde program yapilcak, sonra ay artik ayarladiklanacak, kadin gelecek sevgilimin evinde kalacak. bak cok abuk.
  • fauxhumanitas  (25.01.14 04:03:16)