Üşenmeseydiniz ne olurdu?

ne olurdu? ne olurdunuz?

kısa vadede veya uzun vadede

benim cevap:
kısa vadede: üşenmesem fransızca'da çok iyi olabilirdim şimdiye
uzun vadede: astronot olmaya çalışırdım.

6 aydır ertelediğim hastaneye gider kontrole girerdim.

  • rock n roll  (22.01.14 20:19:08)
Yurtdısında yukseği tamamlamış muhtemelen bi holding de işe başlamış veya herhangi bir bankaya müfettiş olmuş yada londra da ayda 20bin kazanan bir borsa cıydım

  • jackies  (22.01.14 20:24:54)
Kısa vadede;
-1 aydır yürüyüş yapıyor
-işe öğleden sonra değil, sabah vaktinde gidiyor olurdum.

Uzun vadede ne olurdum bilemiyorum..
  • sistem enkazı  (22.01.14 20:26:25)
2 buyuk usengecligim var, onlara usenmeseydim:
1) su an ivy league'de doktorami bitiriyor olurdum.
2) carnegie mellon cs'den mezun olmus, para basiyor olurdum.
  • little miss rejectee  (22.01.14 20:30:17)
cevap verirdim...

  • Ufuk  (22.01.14 20:30:39)
kararsız olmaya devam ettiğim sürece hiçbir şey olmazdı küçük değişiklikler dışında.

  • der meister  (22.01.14 20:32:54)
3 yıldır alamadığım üniversite diplomamı alabilirdim.
okumadığım kitapları, seyretmediğim onlarca filmi seyrederdim.
aylardır arayıp sormadığım insanları arardım.
  • baldur  (22.01.14 20:45:11)
üşenmesem kısa vadede bir kız arkadaşım felan olurdu (bazen lazım oluyor biliyor musun)
uzun vadede kendi dobsonian'ımı ve önden çekişli trike'ımı yapardım. havamı basardım.

  • tek millet tek dil tek yuzuk  (22.01.14 20:52:52)
yüksek lisansıma başlamış olurdum. yemek yapmakta ustalaşmış olurdum. istediğim bölgelerde kaslara sahip olurdum.

  • sane ego  (22.01.14 20:56:55)
1- çok akıcı ingilizcem olurdu, iyi seviyede almancam ve şimdiki ingilizce düzeyinde fransızcam olurdu.
2- şu ankinden daha iyi bir maddi gelirim olurdu.
3- yıllardır ertelediğim mide için doktora giderdim.
4- yüzme kursunda olmam gerekti normalde bu aralar.
5- kitap okurdum. bu konuda kendimden utanır oldum.
6- kitaplığım daha düzenli olurdu.
7- vs vs vb vb bla bla ...
  • uzunuzunilgi  (22.01.14 21:09:39)
üşenmesem kısa vadede, çok iyi not ortalamam olurdu.. zira çalışamıyorum..
uzun vadede, uzun vadede ne olacağını düşünmeye bile üşendim abi ben..

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (22.01.14 21:24:41)
harvard da yurtta terligimde geziyor olurdum

  • babamasoliimbananickaldirsin  (23.01.14 01:26:38)
kısa vadede: mezun olup an itibariyle ingiltere'de göt büyütüyor olurdum.
uzun vadede: çalışkan ve sorumluluklarından kaçmayan biri olurdum.

  • baba jo  (23.01.14 01:42:36)
Kısa vadede: tarlaya kulübe yapar orada zaman geçirirdim.

Uzun vadede: 5-10bin kitap okumuş olurdum.
  • armagan  (23.01.14 01:46:44)
İş kurmuş olurdum.

  • arnold schwarzeneger  (23.01.14 08:14:52)