Nicolas Jaar sevenler baksın

Bu şarkı size ne hissettiriyor? Cinsiyetinizi de söylerseniz sevinirim.

www.youtube.com

a*

starts out with the feeling of an overgoing process of a desired goal of some kind, like climbing a mountain, step by step, with no panic and finally when it happens, even it was hard and long, you succeed but you feel sad and lonely.

standing alone on the cliffs of the world
no one ever tends to me
  • crenshaw  (22.01.14 16:41:30)
erkek, hiçbişey anlamadım

müzisyenim kendimde ama bana göre değil hocu
  • GibsonRules  (22.01.14 16:42:56)
@crenshaw
harika açıklamışsın, benim hissettiğim de buna yakın. Bütün bunların yanında öfke ve affedememezlik de mevcut ekstra olarak.

@GibsonRules
o yüzden Nico sevenler baksın dedim :) Biliyorum hemen alışılmıyor, özellikle elektronik müzik dinlemiyorsan.
  • acelemvar  (22.01.14 22:38:27)