sizce şu an tivi almalı mı yoksa beklemeli mi?

şimdi yeni ev düzüyoruz malum tv'de almak lazım. biraz karışık anlatıyorum iyi dinleyin;

şimdi malum 1 şubatta taksit sayısı azalacak ama mart nisan gibi de tivilerin yeni modelleri çıkacak. ama linkteki kampanya gibi 5+1 sinema sistemi hediyesi de olmayacak. ama aynı tivinin mart-nisan gibi yeni modeli çıkınca fiyatı düşecek ya da şu an vereceğim fiyata bir üst modelini almış olacam.

tv; www.vatanbilgisayar.com

şimdi ben ne yapayım;

1. oha olm manyak mısın 12 ay taksit+sinema sistemini kaçırma ne yapıcan yeni modeli o kadar fark olmaz al şimdi

2. olm manyak mısın bekle mart nisanda al yeni modeli hem de taksit azalacağından fiyatlar da düşer paşa paşa kullanırsın

hangisini yapayım

Dolar, euro almış başını gidiyor aynı fiyata üst modeli alabileceğinin garantisi yok şuan. Tv benim için elzem ihtiyaç dersen şimdi al. Olsa da olur olmasa da dersen bekle yeni seri geldiğinde inanılmaz düşeş bir alet düşerse al. Bunun riski çok ama onu da belirteyim.

  • onexey  (22.01.14 12:15:30)