smmm kursları ve sınavı

smmm sınavına karşı çok farklı önyargılarım vardı ancak içinde bulunduğum ortam beni bu sınava girmeye artık mecbur kılıyor haziran ayındaki sınava girmeyi düşünüyorum. Daha öncede duyurusunu açmıştım çeşitli smmm kitapları var fakat bunlar o kadar kalın ve detaylı ki insanın gözü korkuyor hangisine nasıl ağırlık vermesi gerektiğini ne kadar çalışması gerektiğini şaşırıyor. En basitinden kaynak kitaplar olan islam çankaya'nın kitapları oldukça detaylı kitaplar.. Şimdi çok farklı ve çeşitli kurslar var genelde smmm kursu olarak deha'nın çok methedildiğini duydum.. İsmmmo'nun kendi açtığı kurslarda var ama şişlide açılıyor ve bana burası çok uzak kaçıyor. Bu bağlamda acaba tecrübe ettiğiniz yada eğitimin iyi olduğuna şahit olduğunuz bakırköy, avcılar civarında bir kurs merkezi olarak tavsiye edeceğiniz yerler neresi olabilir ? Ha birde uzun süredir derslerden uzak kaldım 2007 mezunuyum ve nasip olursa bu sınava ilk kez gireceğim..

Valla bu surec çok sancılı dersaneye gitmek şart.. oda pek tasvip edilmiyor.. deha iyi deniliyor.. dersaneye gidersende haywan gibi çalışmak lazım konu çok giren çok çan eğrisi var.. aman yaparımla olmuyor.. gunluk 2 saat ayırman lazım.. hafta sonu gitmekte sıkıntılı hafta içide ayrı dert.. iki ucu bişili değnek bu olay

  • eja  (22.01.14 13:37:31 ~ 13:38:37)